Zapowiada się naprawdę duża aktualizacja dla Gear S2 | Tabletowo.pl

Zapowiada się naprawdę duża aktualizacja dla Gear S2

Dołącz do dyskusji 0

Wiele mówi się, że w ciągu najbliższych miesięcy Samsung zaprezentuje nowego smartwatcha – Gear S3. Niezależnie od tego, czy jest to prawda, koreański koncern nie zapomina o poprzedniej (czyli aktualnej) generacji swojego zegarka inteligentnego. Wiele wskazuje na to, że już niebawem pojawi się naprawdę duża aktualizacja dla Gear S2.

Chyba najbardziej wyczekiwaną funkcją w Gear S2, a która faktycznie ma się pojawić wraz z nadchodzącą aktualizacją, jest monitorowanie snu – dochodziły do mnie głosy, że wielu osobom jej dotychczas brakowało. Oprócz tego będzie można ustawiać własne zdjęcia jako tarcze zegarka oraz włączać stoper za pomocą S Voice (trzeba pamiętać, że wciąż nie obsługuje języka polskiego).

Pozostałe zmiany, jakie są szykowane, to rekomendacje tarczy wyświetlane bezpośrednio na zegarku z możliwością ich zainstalowania z jego poziomu (wcześniej – wyłącznie z telefonu) oraz nowy ekran menu do zarządzania powiadomieniami. Będą też rekomendacje aplikacji, które warto pobrać na Gear S2 oraz możliwość publikowania statystyk dotyczących treningów na Facebooku bez potrzeby sięgania po telefon.

Jeśli wierzyć najnowszym spekulacjom, wszelkie szczegóły dotyczące aktualizacji zostaną ujawnione przed targami IFA 2016 w Berlinie – czyli przed rozpoczęciem września. A właśnie podczas tego wydarzenia swoją premierę ma mieć Gear S3.

źródło: phandroid, sammobile

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona