Zapomnijcie o HTC Flyer! Nadchodzi 10-calowy HTC Puccini | Tabletowo.pl

Zapomnijcie o HTC Flyer! Nadchodzi 10-calowy HTC Puccini

Dołącz do dyskusji 0

Nie lubię sytuacji, w których siedząc przed komputerem, patrząc na godzinę zdaję sobie sprawę, że muszę właśnie wychodzić na uczelnię, ale zaraz, zaraz… właśnie pojawił się temat na newsa. I co? Uczelnia może poczekać (pozdrowienia dla wykładowców z UJK ;)) Zwłaszcza, jeśli chodzi o kolejny tablet HTC – propozycja dla wszystkich, którzy uważają, że 7 cali to za mało.

W sieci pojawiła się pierwsza grafika przedstawiająca nadchodzący tablet HTC z ekranem o przekątnej 10 cali, będący większym bratem HTC Flyer. Na jego temat nie wiadomo praktycznie nic poza tym, że ma pracować w oparciu o Androida 3.0 Honeycomb i oferować 4G. Jego kodowa nazwa to HTC Puccini, ostateczna może być zupełnie inna.

Można się spodziewać, że tajwański producent pójdzie za ciosem i przedstawi urządzenie, będące ciekawą alternatywą dla obecnych już na rynku 10-calowych tabletów konkurencji. Mam na myśli przede wszystkim Asusa Eee Pad Transformera, który cieszy się ogromnym zainteresowaniem klientów oraz nieco mniejszego iPada (9,7″), który wciąż zajmuje niekwestionowaną pozycję króla tabletowego rynku.

Z niecierpliwością czekam(y?) na kolejne informacje odnośnie 10-calowego tabletu HTC (Puccini?), a tymczasem spadam się trochę ponudzić :)

źródło

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona