Zapłać z Play promocja
fot. Play

Play ma dla Was kolejną niespodziankę! Możecie zaoszczędzić nawet 45 złotych

Play rusza z akcją promocyjną dla swoich klientów, posiadających numer na abonament. Możecie zgarnąć nawet 45 złotych rabatu na zakupy w Sklepie Play, App Store i Xbox Store. Jak to zrobić?

Reklama

Play dołoży Wam nawet 15 złotych do zakupów

Po niedawnej akcji promocyjnej, gdzie można było kupić smartwatche Huawei Watch GT oraz Watch GT Active, która okazała się ogromnym sukcesem, przyszedł czas na kolejną promocję. Dzięki niej możecie (za darmo!) zdobyć po 15 zł na zakupy w Sklepie Play, App Store i Xbox Store.

Jakie są warunki? Przede wszystkim promocja Kumulacja w Zapłać z Play dostępna jest dla posiadaczy abonamentu w Play, którzy nie mieli jeszcze okazji korzystać z płatności Zapłać z Play lub robili to po raz ostatni ponad rok temu. Każdy, kto spełnia te warunki, może wziąć udział w promocji.

Co zrobić, aby wziąć udział w promocji? Należy wybrać dowolną aplikację, grę czy subskrypcję w Sklepie Play, App Store i Xbox Store, a następnie skorzystać z opcji Zapłać z Play. Operator obniży wówczas kwotę, jaką trzeba zapłacić, nawet o 15 złotych. Co ważne, w każdym ze sklepów można z promocji skorzystać osobno, a tym samym łącznie zyskać nawet 45 złotych!

Cytując komunikat sieci Play:

Zaakceptuj oryginalną kwotę, którą widzisz w sklepie, a my obniżymy jej cenę przed dopisaniem jej do Twojego rachunku w Play:– jeśli kwota transakcji wyniesie 15 zł lub mniej – na fakturze opłatę za nią zrabatujemy do 1 grosza;– jeśli kwota transakcji wyniesie więcej niż 15 zł – na fakturze opłata za dany zakup zostanie pomniejszona o 15 zł.

Oczywiście, są pewne warunki, których trzeba przestrzegać. Należy pamiętać o tym, że ze zniżki można skorzystać tylko raz w danym sklepie, a niewykorzystana kwota nie przechodzi na kolejne zakupy.

Należy się spieszyć, ponieważ promocja obowiązuje tylko do 25 października 2020 roku i wyłącznie na pierwszy zakup w każdym ze sklepów.

Jeśli chcecie dowiedzieć się, jak korzystać z metody płatności Zapłać z Play w każdym ze sklepów, objętych promocją, wszystkie informacje znajdziecie na stronie operatora.