Tak tanio jeszcze nie było – Huawei Watch GT i Watch GT Active z GPS w niewiarygodnie niskiej cenie!

Nieczęsto zdarzają się takie promocje, które sprawiają, że pieniądze aż same wyrywają się z portfela, żeby je wydać. Tak jednak jest właśnie w tym przypadku – smartwatche Huawei Watch GT i Watch GT Active z GPS możecie bowiem kupić za zaledwie 299 złotych! Tak tanio jeszcze nie było!

Reklama

Huawei Watch GT i Watch GT Active mają już trochę na karku, ale wciąż są ciekawymi smartwatchami

Huawei Watch GT i Watch GT Active były jednymi z pierwszych smartwatchy Huawei, ale spotkały się z bardzo ciepłym przyjęciem, przede wszystkim dzięki temu, że zapewniały ponadprzeciętny czas pracy na pojedynczym ładowaniu.

Fakt, w rzeczywistości są to właściwie opaski sportowe w formie zegarka, ponieważ nie oferują chociażby płatności zbliżeniowych z wykorzystaniem systemu typu Google Pay, a także nie są w pełni autonomiczne. Nie pozwalają również przeprowadzać rozmów głosowych (nawet po sparowaniu ze smartfonem) i słuchać muzyki na słuchawkach (nie mają bowiem miejsca na wgranie plików mp3).

Mimo swoich ograniczeń, wciąż jednak mają swój urok i mogą zaspokoić oczekiwania wielu użytkowników. Szczególnie że teraz można je kupić w zaskakująco niskiej cenie. Taka okazja może się już nie powtórzyć.

Huawei Watch GT i Watch GT Active z GPS za 299 zł!

Niedawno Play ponownie zaczął organizować środowe wyprzedaże i tym razem ich bohaterami są Huawei Watch GT i Watch GT Active 2019. Co ciekawe, oba smartwatche sprzedawane są w tej samej cenie, za 299 złotych.

Pierwszy z ww. modeli można kupić zarówno w wersji ze skórzanym paskiem, jak i wykonanym z tworzywa sztucznego. Drugi zaś jest dostępny wyłącznie z zielonym paskiem.

Huawei Watch GT możecie kupić na tej stronie, natomiast Watch GT Active tutaj. (Aktualizacja: wszystkie sztuki zostały już wyprzedane). Promocja jest ograniczona czasowo do jutra rana, ale można się spodziewać, że smartwatche wyprzedadzą się bardzo szybko. Dostawa kurierem lub do salonu z odbiorem osobistym jest darmowa. Można też wybrać płatność w 10 ratach 0%.

Przed zakupem przeczytaj koniecznie: