Zakrzywiony Samsung Galaxy S6 będzie nazwany Galaxy S Edge | Tabletowo.pl

Zakrzywiony Samsung Galaxy S6 będzie nazwany Galaxy S Edge

Dołącz do dyskusji 0

Targi MWC 2015 coraz bliżej, więc informacje o urządzeniach, które zostaną tam zaprezentowane, pojawiają się jak grzyby po deszczu. Dziś do sieci trafił kolejny, mały news, tym razem o zakrzywionym flagowcu Samsunga z serii Galaxy S.

Podczas prezentacji Samsunga Galaxy Note 4 poznaliśmy również wersję z zakrzywionym na jedną krawędź ekranem. Producent nazwał to urządzenie jako Galaxy Note Edge. Wszystko wskazuje na to, że tegoroczne flagowce z logiem Samsung na obudowie również doczekają się takiej ciekawej odmiany, ale co z nazwą?

Podczas MWC 2015 niemal na pewno poznamy Samsunga Galaxy S6. Spekuluje się, że oprócz standardowej wersji, podobnie jak w przypadku Note 4, poznamy model z zakrzywionym ekranem na jedną, lub nawet na dwie krawędzie. Wszystko wskazuje na to, że tak własnie będzie…

Dzisiaj w źródle strony Vodafone.nl pojawiła się nazwa Samsung Galaxy S Edge, co może jasno sugerować, że takie urządzenie rzeczywiście będzie dostępne w sprzedaży.

samsung-galaxy-s-edge-vodafone-source

O wszystkich plotkach na temat Samsunga Galaxy S Edge przeczytacie tutaj.

Ja osobiście już nie mogę się doczekać marcowych premier podczas MWC 2015. Liczę na to, że któryś z producentów rzeczywiście pokaże coś, co zrzuci mnie z nóg. Czy tak będzie? Zobaczymy…

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona