Zakaz sprzedaży Samsunga Galaxy Tab 10.1 w Niemczech podtrzymany - Tabletowo.pl

Zakaz sprzedaży Samsunga Galaxy Tab 10.1 w Niemczech podtrzymany

Tabletowo.pl Zakaz sprzedaży Samsunga Galaxy Tab 10.1 w Niemczech podtrzymany Apple Nowości Samsung

Patentowa wojna pomiędzy Apple a Samsungiem trwa w najlepsze. Jak na pewno wiecie (jeśli uważnie śledzicie Tabletowo.pl), jakiś czas temu sprzedaż tabletu Galaxy Tab 10.1 została wstępnie zawieszona, decyzją niemieckiego sądu, a na wniosek koncernu spod znaku nadgryzionego jabłka. Kolejna rozprawa w tej sprawie już za nami – co wiemy nowego?

Sąd w Düsseldorfie podtrzymał swoją dotychczasową decyzję, przez co zablokowanie sprzedaży Samsunga Galaxy Tab 10.1 przez Apple staje się faktem. Nie obowiązuje on jednak na terenie całej Europy, a wyłącznie w Niemczech.

W dalszym ciągu nie wiemy jednak nic na temat (nie)możliwości sprzedawania w Niemczech modelu Galaxy Tab 8.9 czy zaprezentowanego na IFA 2011Galaxy Tab 7.7, który po dwóch dniach targów został usunięty ze stoiska Samsunga.

Dotychczas nie zostały ujawnione oficjalne powody podjęcia przez niemiecki sąd takiej, a nie innej decyzji. Mamy jednak nadzieję, że dokumentacja w tej sprawie wkrótce zostanie upubliczniona i wszystko stanie się jasne.

Ciekawe czy (i jeśli tak, to w jakim stopniu, sąd sugerował się także spreparowanymi przez Apple dowodami, według których takie cechy, jak wymiary tabletu Samsunga czy jego ogólny design, są bardzo zbliżone.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona