Zadebiutował elegancki Pebble Time Round z okrągłym ekranem z e-papieru | Tabletowo.pl

Zadebiutował elegancki Pebble Time Round z okrągłym ekranem z e-papieru

Dołącz do dyskusji 0

Na rynku debiutuje coraz więcej zegarków inteligentnych, a każdy z nas szuka swojego faworyta pod względem wzornictwa i funkcjonalności. U mnie na pierwszym miejscu wciąż jest chyba Huawei Watch (chyba, bo jeszcze nie miałam okazji sprawdzić, jak radzi sobie podczas codziennego użytkowania), ale jak tak patrzę na dzisiejszą nowość Pebble… to już zaczynam mieć wątpliwości ;). Poznajcie Pebble Time Round.

Ekipa Pebble postarała się o fotki prasowe, na których zdecydowanie można dłużej zawiesić oko. To może od nich zacznijmy. Czyż nie prezentuje się świetnie?

Ale dobra, wzornictwo to kwestia gustu (de gustibus non disputandum est), przejdźmy zatem do reszty interesujących informacji na temat nowości Pebble. Przede wszystkim trzeba wspomnieć, że Time Round dostępny będzie z paskami w dwóch rozmiarach – 14 mm i 20 mm, dzięki czemu przedstawiciele obu płci będą mogli bez problemu wybrać zegarek dla siebie (panie zapewne zdecydują się na węższy, panowie – szerszy).

Grubość zegarka to… jedyne 7,5 mm (waga: 28 gramów). Jest to prawdopodobnie najcieńszy zegarek inteligentny na rynku (jeśli się mylę – poprawcie mnie, proszę). A z pewnością cieńszy od dotychczasowych modeli Pebble (Time i Time Steel).

Time Round oferuje przede wszystkim możliwość wyświetlania powiadomień o przychodzących połączeniach, wiadomościach, jak również sterowania muzyką z poziomu nadgarstka. Jako że jego ekran wykonany został z e-papieru, jest cały czas włączony, ale powinien dość długo wytrzymać na jednym ładowaniu.

Pebble Time Round będzie dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych: srebrnej i czarnej, natomiast ten z węższym paskiem (14 mm) będzie można kupić również w wersji Rose Gold (różowe złoto).

Najnowszy zegarek Pebble wyceniony został na 249 dolarów w wersji podstawowej. Jego sprzedaż rozpocznie się w listopadzie. Niestety, mowa jest jedynie o Stanach Zjednoczonych. Wysyłka urządzeń do Wielkiej Brytanii rozpocznie się pod koniec roku, natomiast do Europy – dopiero na początku 2016 roku.

Dla użytkowników, którzy zamówili Time Steel na Kickstarter Pebble przygotowało specjalny program, w ramach którego będą mogli zapoznać się z nowością i zdecydować czy zostają przy wyborze Time Steel, kupują Time Round (w referencyjnej cenie) czy zostawiają sobie oba modele. Jeśli interesuje Was ten temat, więcej dowiecie się ze strony Pebble.

Jak Wam się podoba Pebble Time Round?

źródło: AndroidCentral, Pebble

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona