Wybierasz się do kina na Avengersów albo inny film? W Plusie za doładowanie min. 40 zł dostaniesz bilet do Cinema City | Tabletowo.pl
Huawei Matebook D14 – najlepiej sprzedający się laprop w Polsce

Wybierasz się do kina na Avengersów albo inny film? W Plusie za doładowanie min. 40 zł dostaniesz bilet do Cinema City

Dołącz do dyskusji 0

Nowa promocja w Plusie startuje chyba w najlepszym możliwym momencie. W kinach leci Avengers: Wojna bez granic, a u zielonego operatora można dostać darmową wejściówkę na dowolny seans kinowy w sieci Cinema City. Wystarczy doładować telefon na kartę lub mixa za minimum 40 zł.

Oczywiście warunki są nieco bardziej rozbudowane, ale nic w nich skomplikowanego. Trzeba tylko pamiętać, żeby zanim wydamy 40 zł za doładowanie, wysłać na numer 80180 bezpłatnego SMS-a o treści BILET.

Następnie dostajemy od sieci informację zwrotną o potwierdzeniu aktywacji promocji. Dopiero wtedy udajemy się na stronę doladuj.plus.pl i przeznaczamy minimim 40 zł na doładowanie konta na kartę lub mixa.

Znów w formie SMS-a dostajemy kod promocyjny. Lepiej go zachować – trzeba go pokazać w kasie kina sieci Cinema City. Lista kin biorących udział w promocji dostępna jest w regulaminie. Trzeba pamiętać, że kod obowiązuje na dowolny seans filmowy, ale tylko w 2D.

Promocja „Bilety do kina” trwa do 31 maja lub wyczerpania puli kodów promocyjnych, natomiast otrzymany kod należy wykorzystać do 30 września. Na jeden numer przypada tylko jeden kod, niezależnie od liczby wykonanych doładowań.

żródło: informacja prasowa

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - rowery na otwarcie sezonu!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona