Yarvik Tab250. Niską ceną (599 zł) zdobędzie klientów? - Tabletowo.pl

Yarvik Tab250. Niską ceną (599 zł) zdobędzie klientów?

Tabletowo.pl Yarvik Tab250. Niską ceną (599 zł) zdobędzie klientów? Nowości

Już niebawem na polskim rynku pojawi się kolejny tablet firmy Yarvik, będącym następcą nieciekawego, niskobudżetowego modelu Yarvik 7. Mowa o Yarvik Tab250, którego parametry techniczne powinny zadowolić mało wymagających klientów, poszukujących taniego urządzenia. W tym przypadku możemy mówić o niskiej cenie – 599 złotych – i całkiem znośnych danych technicznych (jak za te pieniądze).

Tab250 może się pochwalić 7-calowym ekranem pojemnościowym (w poprzedniku był oporowy) o rozdzielczości 800 x 480 pikseli, procesorem o częstotliwości taktowania 1GHz (w porównaniu do 600MHz), Androida 2.3 Gingerbread (w Yarvik 7 – Android 2.1). Brakuje mu tylko 3G… I nie wiadomo jaka jest jakość wykonania obudowy…

Więcej informacji na jego temat znajdziecie w poniższej informacji prasowej:

W rodzinie tabletów marki Yarvik pojawił się właśnie nowy model, idealny dla użytkowników, którym zależy na tym, by mieć tablet zawsze przy sobie – w plecaku, torebce czy nawet kieszeni. Yarvik Tab250 wyposażony jest w 7-calowy ekran dotykowy (technologia pojemnościowa, multi-touch), procesor taktowany zegarem 1 GHz i system operacyjny Android w wersji 2.3 (Gingerbread).

Połączenie wydajnych podzespołów i niewielkich rozmiarów czyni Tab250 doskonałą propozycją dla użytkowników mobilnych, którzy z tabletu chcą korzystać nie tylko w domu, ale także w szkole, pracy, czy podczas podróży. Najnowszy produkt Yarvik doskonale sprawdzi się jako urządzenie do surfowania po Internecie, korzystania z poczty elektronicznej, czytania e-książek, uruchamiania gier, słuchania muzyki czy oglądania filmów.

Co ważne, urządzenie wyposażone jest w złącze mini HDMI – możemy więc bez problemu podłączyć je np. do telewizora. Jest to o tyle istotne, że Tab250 bez problemu odtwarza wideo HD 720p – a takie filmy najlepiej wyglądają na dużym ekranie telewizora.

Niewątpliwym atutem tabletu jest 7-calowy ekran LCD doskonałej jakości. Wyświetlacz charakteryzuje się rozdzielczością 800×480 pikseli i wykonany jest w technologii pojemnościowej (z obsługą multi-touch). Konfigurację uzupełniają: wydajny procesor ARM11, taktowany zegarem 1 GHz, 256 MB pamięci RAM oraz 4 GB wbudowanej pamięci Flash (dzięki czytnikowi kart microSD, pamięć można rozszerzyć o dodatkowe 32 GB).

Urządzenie wyposażone jest również we wbudowaną kamerę internetową (która przyda się do korzystania z wideo-chatów), miniUSB (z funkcją Host – do zestawu dołączony jest odpowiedni przewód) oraz standardowy port słuchawkowy 3,5 mm.

Tablet pracuje pod kontrolą systemu Android w wersji 2.3 (Gingerbread). Urządzenie mierzy 198 x 127 x 12 mm i waży ok. 380 g. Jego cenę ustalono na 599 zł.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona