Tablet Yarvik 7. Kolejny niskobudżetowiec na polskim rynku - Tabletowo.pl
Ważne

Tablet Yarvik 7. Kolejny niskobudżetowiec na polskim rynku

Tabletowo.pl Tablet Yarvik 7. Kolejny niskobudżetowiec na polskim rynku Nowości

Ostatnio na polskim rynku możemy zauważyć wysyp niskobudżetowych tabletów internetowych. Zapoczątkował go nieco ciekawszy Trak tPad-7121 (ekran pojemnościowy 7″, procesor 1,2 GHz i 512MB RAM) za 899 złotych, później poznaliśmy model Lark FreeMe 7.01 (7″, procesor 800MHz i 256MB RAM) za 499 złotych. Idąc za ciosem, do sklepów trafił właśnie niskobudżetowy tablet Yarvik 7, którego cena jest identyczna, jak ostatniego z wymienionych urządzeń – 499 zł. Co oferuje, poza dwuletnią gwarancją?

Przede wszystkim 7-calowy ekran oporowy o rozdzielczości 800 x 480 pikseli, Androida 2.1, procesor o zegarze 600 MHz oraz 256MB pamięci RAM. Więcej na jego temat znajdziecie w poniższej informacji prasowej.

Na polski rynek trafił właśnie najnowszy multimedialny tablet marki Yarvik. Urządzenie wyposażone jest w siedmiocalowy dotykowy ekran, system operacyjny Android oraz 4 GB wbudowanej pamięci (z możliwością rozszerzenia za pomocą kart MicroSD). Jego podstawowymi zaletami są wszechstronność, niewielkie gabaryty oraz przystępna cena – 499 zł.

Yarvik 7” to doskonałe urządzenie dla osób, które chcą mieć stały, wygodny dostęp do Internetu (np. serwisów społecznościowych, informacyjnych, stron z filmami) oraz multimediów – tablet doskonale sprawdzi się jako odtwarzacz audio i wideo, czytnik e-książek, przenośna konsola do gier, itp.

Najnowszy produkt Yarvik wyposażony jest w wytrzymały ekran dotykowy o przekątnej 7 cali i rozdzielczości 800 x 480 pikseli. Do obsługi urządzenia służą również ergonomicznie rozmieszczone przyciski funkcyjne oraz kółko scroll, umożliwiające proste i szybkie poruszanie się w menu i uruchamianie poszczególnych funkcji/aplikacji.

Dodatkowo, tablet dysponuje 4 GB pamięci wewnętrznej. Jeżeli jednak nie wystarczy to do pomieszczenia wszystkich zdjęć, klipów wideo i innych plików, pojemność pamięci można zwiększyć wykorzystując w tym celu karty MicroSD. Użyteczną funkcją jest także czujnik położenia, zaś sprawną i wydajną pracę zapewniają procesor taktowany zegarem 600 MHz i 256 MB pamięci RAM. Konfigurację uzupełniają m.in. moduł WiFi, wbudowane głośniki stereo, a także porty miniUSB i USB (dzięki któremu możliwe jest np. podłączenie pendrive’a).

Urządzenie pracuje pod kontrolą systemu operacyjnego Android w wersji 2.1 (Eclair), który umożliwia instalowanie aplikacji dodatkowych (m.in. gier, programów użytkowych itp.). Oczywiście tablet domyślnie wyposażony jest w bogaty zestaw oprogramowania – m.in. przeglądarkę stron internetowych, przeglądarkę zdjęć, kalendarz czy odtwarzacz audio-wideo.

Istotnym atutem urządzenia jest elegancka i solidna obudowa (do zestawu jest też dołączone ochronne etui). Niewielkie rozmiary tabletu (120 x 197 x 13,3 mm) i niska waga (375 g)  sprawiają, że urządzenie można mieć zawsze przy sobie – z powodzeniem zmieści się do każdej torebki czy większej kieszeni. Wbudowana bateria zapewnia energię wystarczającą na 4 godziny oglądania filmów i nawet 14 godzin odtwarzania muzyki.

Sugerowana cena detaliczna urządzenia, które objęte jest dwuletnią gwarancją, to 499 zł.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona