Xperia 1 w przedsprzedaży w Skandynawii. Ciekawe, czy w Polsce też będą słuchawki gratis | Tabletowo.pl

Xperia 1 w przedsprzedaży w Skandynawii. Ciekawe, czy w Polsce też będą słuchawki gratis

Dołącz do dyskusji 0

Pamiętam jeszcze przedsprzedaż smartfona Sony Xperia XZ2. Naprawdę przez chwilę przebiegła mi przez głowę myśl, że może byłoby warto zakupić ten telefon ze względu na solidny gratis, który dodawano w promocji – konsolę PlayStation 4. Ciekawe, co Sony szykuje jako dodatek do zamówienia na Xperię 1, bo to, co dostają w przedsprzedaży Skandynawowie, już wiemy.

Xperia 1, czyli najnowsza propozycja Sony, jeśli chodzi o flagowe smartfony, wkrótce trafi do sprzedaży w Polsce. Nasz krajowy oddział tego producenta na pewno w odpowiednim czasie poinformuje nas, co takiego znajdzie się w zestawie przedsprzedażowym wraz z telefonem, ale możemy już mieć jakieś własne typy. Zwłaszcza, że w Danii i Finlandii obok grafik nowego modelu, pojawiły się obrazki zdradzające, na jaki gratis mogą liczyć pierwsi nabywcy smartfona.

Zarówno w duńskim sklepie Bilka, jak i norweskim Elkjop, do Xperii 1 dodawane są słuchawki Sony WH-1000XM3. W obu sklepach datę dostawy określa się na 3 czerwca, co jest terminem tylko o kilka dni późniejszym niż wydanie smartfona w Wielkiej Brytanii. Tymczasem w Japonii Xperia 1 pojawi się w ofercie krajowych operatorów telefonii komórkowych i na razie nic nie słychać o jakichś gratisach.

Zanim Sony Xperia 1 trafi do sprzedaży w Polsce, może minąć jeszcze trochę czasu. Jest spora szansa, że i u nas smartfon ten będzie oferowany w przedsprzedaży razem z bezprzewodowymi słuchawkami WH-1000XM3. Wszak podobny zestaw obowiązywał w naszym kraju już nie raz. W przypadku poprzedniego flagowca firmy, Xperii XZ3, zawartością dodaną była darmowa gra, roczna ochrona wyświetlacza i usługa VIP Service. Producent może znów powrócić do tematu słuchawek, co wcale nie byłoby dziwne. Bo powtórzyć numer z konsolą PlayStation 4 byłoby chyba trudno.

źródło: Elisa.fi, Blika.dk, Elkjop.no przez GSMarena

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona