Sony rozpoczyna przedsprzedaż Xperii XZ3 z grą w gratisie

Dziś rusza przedsprzedaż Xperii XZ3. Potrwa ona do 4 października, a dzień później smartfon trafi na sklepowe półki. Sony przygotowało różne prezenty dla tych, którzy zdecydują się kupić ten model przed rozpoczęciem regularnej sprzedaży.

Cena Sony Xperia XZ3 w Polsce

Oficjalna cena Sony Xperia XZ3 po wprowadzeniu do sklepów to 3399 zł. W takiej kwocie można ją dostać również w rozpoczynającej się dziś przedsprzedaży, jednak zamawiając smartfon przed 5 października będziemy mogli skorzystać z kilku dodatkowych gratisów przygotowanych przez producenta.

Reklama

 

Co zyska osoba, która zdecyduje się zamówić Xperię XZ3 przed rozpoczęciem regularnej sprzedaży?

  • dostawę urządzenia nawet 5 dni przed oficjalnym wprowadzeniu smartfonu na rynek (czyli najpewniej pod koniec września)
  • roczną ochronę wyświetlacza
  • usługę VIP Service
  • grę na Play Station 4 – Call of Duty: Black Ops 4 (premiera 12 października)

Ochrona wyświetlacza

Ochrona wyświetlacza obowiązuje w trakcie 12-miesięcznego okresu użytkowania smartfonu. Sony Mobile zobowiązuje się do jednorazowej, bezpłatnej wymiany ekranu, który uległ uszkodzeniu w wyniku stłuczenia bądź pęknięcia.

Usługa VIP Service 

Usługa VIP Service polega na rozszerzonej opiece serwisowej, czyli przyśpieszonym, 72-godzinnym czasie naprawy smartfonu, usłudze door-to-door (bezpłatny odbiór i odesłanie smartfonu) oraz możliwości otrzymania telefonu zastępczego na czas naprawy.

Call of Duty: Black Ops 4

Call of Duty: Black Ops 4 w wersji na konsolę PlayStation 4. Jej światową premierę zapowiedziano na 12 października, więc polscy fani Xperii mogą zostać pierwszymi, którzy uzyskają do niej dostęp w dniu premiery. Wystarczy skorzystać z oferty przedsprzedażowej, a następnie po otrzymaniu najnowszego flagowca Sony, zarejestrować się na stronie www.sonymobile.com/callofdutyblackops4-Polska w celu otrzymania kodu dostępu do gry. Jest jednak pewien warunek: oferta dotyczy wyłącznie posiadaczy subskrypcji PlayStation Plus.

A może warto poczekać do ostatniego tygodnia września?

24 września wystartuje przedsprzedaż Xperii XZ3 w sieci Orange. Również ona potrwa do 4 października, ale oprócz wyżej wymienionych prezentów, klienci otrzymają jeszcze dwa dodatkowe gratisy:

  • osłonę z podstawką Sony SCSH70 do smartfonu Xperia XZ3
  • bezprzewodowy kontroler DUALSHOCK4 do konsoli PlayStation 4

Aby wziąć udział w akcji trzeba będzie zamówić Xperię XZ3 w sklepie internetowym www.orange.pl.

Etui z podstawką Sony SCSH70
Etui z podstawką Sony SCSH70

Wychodzi na to, że choć tym razem nie dostajemy w zestawie ze smartfonem konsoli PlayStation, to powyższe gratisy mocno się z nią łączą. Oferta wydaje się być więc skrojona przede wszystkim pod posiadaczy PS4 i abonentów PlayStation Plus. Dzięki temu usługi Sony mogą nawzajem się uzupełniać i przenikać, a fani gier otrzymają flagowy model smartfona w cenie nieco niższej, niż była oferowana Xperia XZ2 (3599 zł).

Tym niemniej, lepszą ofertę #4thePlayers ma Orange, więc jeśli planujemy skorzystać z przedsprzedaży, warto poczekać jeszcze dwa tygodnie i zaopatrzyć się w smartfon na stronie pomarańczowego operatora. Dodatkowy pad do PS4 zawsze się przyda.

Obecnie zamówienia na Xperię XZ3 można składać za pośrednictwem czołowych sklepów internetowych sprzedających elektronikę (w tym także oczywiście >Media Expert<), na stronie scentre.pl i w salonach Sony Centre.

https://www.tabletowo.pl/2018/08/30/premiera-sony-xperia-xz3/

źródło: materiały prasowe