Xiaomi: cały rok 2018 na jednym wideo. Firma gratuluje sobie sukcesów

Chiński gigant elektroniki, Xiaomi, chwali się jak dobry dla firmy był 2018 rok. W formie filmu, z którego nie znając języka chińskiego trudno się czegoś dowiedzieć. Na szczęście możemy posiłkować się tłumaczeniami i naszymi własnymi wspomnieniami dotyczącymi tej firmy.

„Rok 2018 w minutę” – chyba tak zatytułowałbym film, który dziś opublikowało Xiaomi, przedstawiając swoje największe tegoroczne osiągnięcia. Wśród nich wymienia wejście na giełdę w Hong Kongu, inwestycje w młodą kadrę pracowniczą, działy rozwoju czy globalną ekspansję na kolejne rynki. W kontekście produkowanych urządzeń, podkreślono także bardziej zaawansowany design i przyjazną politykę cenową.

Reklama

Poza tym film zawiera sporo migawek ukazujących inne ważne dla Xiaomi rzeczy, którym firma poświęciła czas w mijającym roku, na przykład technologii 5G. Dostrzeżemy także smartfon Mi MIX 3 czy nawiązania do współpracy Xiaomi z IKEĄ.

„To jest Xiaomi roku 2018, który kształtowaliśmy wspólnie. W roku 2019 roku będziemy odkrywać coraz to nowsze rzeczy, ponieważ dzięki technologii nasze życie staje się lepsze.”

Xiaomi zostało założone osiem lat temu. Od czterech lat firma jest obecna w krajach innych niż rodzime Chiny. Od czasu zakończenia drugiego kwartału tego roku, działalność międzynarodowa wzrosła o 150%. Producent pojawił się na 82 rynkach zagranicznych, zapewniając sobie miejsce w pierwszej piątce producentów elektroniki na 25 z nich.

źródło: Xiaomi przez GizChina