Od dzisiaj Redmi Note 7 jest dostępny również w Orange

Redmi Note 7 to smartfon ze średniej półki, który w przygotowanej przez Bartka recenzji wypadł wręcz doskonale. Oczywiście nie jest to urządzenie pozbawione wad, ale jeżeli szukacie średniopółkowca i nie przeszkadza Wam brak NFC, to śmiało możecie skłaniać się w jego stronę. A od dzisiaj model ten jest dostępny w sprzedaży również w Orange.

Redmi Note 7 to dosyć świeży smartfon na polskim rynku, nie ma więc nic dziwnego w tym, że jeszcze nie wszyscy zdążyli wprowadzić go do swojej oferty. Dzisiaj zrobili to Pomarańczowi i jeżeli podpisujecie lub przedłużacie umowę u tego operatora, to możecie zdecydować się na wybór tego modelu. W przypadku najtańszego abonamentu wynoszącego 29,99 złotych miesięcznie trzeba wygrzebać trochę zaskórniaków na sporą kwotę na start, zaś w pozostałych przypadkach wystarczy tylko wywiązywać się z opłacania abonamentu oraz doliczonej raty miesięcznej. Zerknijcie sami, jak oferta Orange na Redmi Note 7 w wariancie 4 GB/64 GB prezentuje się w przypadku planów komórkowych.

Reklama
Podstawowy
(29,99 zł)
Standardowy (39,99 zł)Optymalny
(49,99 zł)
Wzbogacony
(69,99 zł)
Na start898,99 zł0 zł0 zł0 zł
Rata miesięczna0 zł37,99 zł/mc36,00 zł/mc30,00 zł/mc

Stosowny cennik przygotowano też dla użytkowników Orange Love, zarówno dla usługi łączącej internet, telewizję, telefon domowy, jak i telefon komórkowy, a także w przypadku łączenia ze sobą wyłącznie usług internetowych i telefonicznych. W tym przypadku, tabelka prezentuje się następująco:

MiniStandardExtraPremium
Na start0 zł0 zł0 zł0 zł
Rata miesięczna38 zł/mc36 zł/mc30 zł/mc20 zł/mc

Na samym końcu warto nadmienić jeszcze, że prezentowana tutaj oferta jest jednakowa dla tych, którzy zdecydują się podpisać nową umowę, jak i dla przedłużających aktualną o 24 miesiące. A jeżeli chcielibyście zakupić ten smartfon w Orange bez umowy, to musicie zapłacić 1239 złotych, przy czym w innych sklepach ten wariant można spokojnie wyrwać za niecałe dziewięćset złotych.

Cóż, nie pozostało mi nic innego, jak zainteresowanych zakupem Redmi Note 7 w wersji 4 GB/64 GB zachęcić do przeczytania naszej recenzji, do której możecie przejść klikając poniższy baner… ;)

Recenzja Xiaomi Redmi Note 7 – doskonały wybór do 1000 zł?

źródło: Twitter (@RzecznikOrange), biuro prasowe Orange