Xiaomi Redmi Note 2 za 145 dolarów pojawi się już 15 stycznia?

O chińskim rynku czytam z przyjemnością, ponieważ nie dość, że można tam zobaczyć bardzo ciekawe urządzenia to ich cena jest dla nas śmiesznie niska. Jedną z takich firm jest Xiaomi, które już 15 stycznia ma, według przecieków, pokazać kolejny phablet ze świetnymi parametrami i ceną.

O Xiaomi Redmi Note 2 już mogliśmy przeczytać, ale teraz jest dostępnych trochę więcej informacji. Jego 5,5-calowy ekran ma wyświetlać obraz o rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli. Znajdziemy w nim również 2 GB pamięci RAM, 16 GB pamięci wbudowanej, 13-megapikselowy aparat główny (5 Mpix na przodzie) oraz baterię o pojemności 3100 mAh. Będzie on pracować na początku pod kontrolą Androida 4.4 KitKat oraz nakładki MIUI 6.

Xiaomi

Nie wiadomo co będzie napędzać tego smartfona. Według przecieków możemy spodziewać się Snapdragona 615 lub MediaTeka MT6752. Ważna jednak jest cena tego urządzenia, ponieważ według plotek ma ona wynieść 160 lub 145 dolarów, co sprawiłoby, że będzie to produkt bardzo podobny do Meizu M1 Note. Jeśli chodzi o datę premiery, to prawdopodobnie zobaczymy go 15 stycznia.

Zapowiada się świetnie i zaraz obok Xiaomi Mi5, który może dostać czytnik linii papilarnych, będzie to kolejne ciekawe urządzenie.