Xiaomi Redmi Note 2 będzie mieć 2 GB RAM i Snapdragona 615?

Mimo, iż Xiaomi nie weszło jeszcze do Europy, to i tak większość ludzi interesujących się smartfonami i tabletami dobrze zna tę firmę. I, co ciekawe, zdaje się ona nie mieć przeciwników, ponieważ praktycznie wszyscy mówią tylko o tym, że chcieliby zobaczyć ich produkty na naszym rynku. Teraz pewnie będzie tak samo, gdyż zbliża się nowy phablet Xiaomi: Redmi Note 2.

Nadchodzący phablet Xiaomi Redmi Note 2, według przecieków, będzie nadal mieć 5,5-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 720p, 2 GB pamięci operacyjnej RAM oraz 13-megapikselowy aparat. Duża zmiana może być w procesorze, ponieważ teraz ma zostać użyty 64-bitowy Snapdragon 615. Do sieci trafiły zdjęcia tylnego panelu tego urządzenia, które możecie zobaczyć poniżej. Jego cena ma wynieść około 244 dolarów.

Alleged-Redmi-Note-2-back-panel

Oczywiście na razie są to tylko pierwsze przecieki, ale jeżeli spojrzymy na poprzednią generację, która świetnie się sprzedawała, to możemy być spokojni o ten model. Możliwe, że zobaczymy nawet dwa urządzenia z serii Note, ponieważ całkiem niedawno do sieci trafiły informacje o 5,5-calowym phablecie z MediaTekiem MT6595, 3 GB pamięci RAM oraz 20,7-megapikselowym aparacie.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona