Xiaomi Redmi Note 2 Pro z aluminiową obudową i czytnikiem linii papilarnych?

Xiaomi Redmi Note 2 jest jednym z najciekawszych chińskich smartfonów – i twierdzę tak, na szczęście, już nie tylko na podstawie jego parametrów i ceny, ale po możliwości przetestowania go (recenzja). Okazuje się, że dobry sprzęt może stać się jeszcze lepszy. Wiele bowiem wskazuje na to, że wkrótce Xiaomi zaprezentuje odświeżoną wersję smartfona.

Redmi Note 2 Pro, bo o nim mowa, ma oferować te same parametry, co jego podstawowa wersja. Co zatem oznaczać ma dopisek „Pro” w nazwie? Dwie rzeczy. Pierwszą ma być aluminiowa obudowa – wszyscy wiemy, że Redmi Note 2 jest wykonany z plastiku (matowego!). Drugą natomiast – dodanie czytnika linii papilarnych (na tylnej obudowie), czego wielu użytkownikom mogło brakować.

Osobiście jestem bardzo ciekawa jak te dodatki wpłyną na cenę urządzenia – choć mówi się, że cena może pozostać… taka sama. Warto zatem przypomnieć, że cena Xiaomi Redmi Note 2 zaczyna się od ok. 150 dolarów, dzięki czemu smartfon cieszy się ogromnym zainteresowaniem na całym świecie. Z opublikowanych danych wynika, że w ciągu zaledwie miesiąca dostępności sprzedał się już w ilości ponad 5 milionów egzemplarzy.

Xiaomi Redmi Note 2 Pro ma zostać zaprezentowany podobno w grudniu. Zapowiada się kolejny hit Xiaomi…!

Recenzja Xiaomi Redmi Note 2

źródło: softpediamobile-dad