Xiaomi Redmi 6 i Redmi 6A dostępne od ręki na Mi-home.pl, ale za dużego wyboru niestety nie ma

Xiaomi Redmi 6 i Redmi 6A w tym tygodniu pojawiły się w ofercie jednego ze sklepów z elektroniką, który sprzedaje egzemplarze z oficjalnej polskiej dystrybucji. Szkopuł w tym, że nadal nie ma on ich fizycznie na stanie w magazynie – deklarowany czas wysyłki to bowiem 30 dni roboczych. Jeśli ktoś chciałby mieć smartfon „na już”, to może go kupić na stronie Mi-home.pl. Musi się jednak pogodzić z myślą, że na razie nie ma tam za dużego wyboru.

Jeżeli sklep RTV Euro AGD się nie pomylił, to do polski trafią dwie konfiguracje Xiaomi Redmi 6 i dwie Xiaomi Redmi 6A. W pierwszym przypadku mowa o zestawach 3 GB/64 GB i 3 GB/32 GB, natomiast w drugim 2 GB/32 GB i 2 GB/16 GB. Na stronie Mi-home.pl, czyli oficjalnego sklepu internetowego Xiaomi w Polsce, dostępne są jednak tylko dwie z czterech wyżej wymienionych.

Reklama

W przypadku Xiaomi Redmi 6 dostępna jest tylko wersja 3 GB + 32 GB w kolorze szarym za 749 złotych. Jeśli zaś chodzi o Xiaomi Redmi 6A, to klienci mogą kupić konfigurację 2 GB/16 GB w złotej lub niebieskiej obudowie za 549 złotych. Ww. modele są dostępne również w stacjonarnym salonie Xiaomi Mi Store w warszawskim centrum handlowym Arkadia.

Co prawda ABC Data, czyli jeden z dwóch oficjalnych dystrybutorów urządzeń marki Xiaomi w Polsce i operator oficjalnego sklepu internetowego Mi-home.pl, nie powiedział wprost, że wkrótce do ww. wersji Xiaomi Redmi 6 i Redmi 6A dołączą kolejne, których istnienie potwierdził sklep RTV Euro AGD, lecz między wierszami informacji prasowej można wyczytać, że tak właśnie będzie. Pytanie tylko – kiedy? Tego niestety nie wiemy.

Z dokładną specyfikacją Xiaomi Redmi 6 i Redmi 6A zapoznacie się m.in. w >tym artykule<.

Źródło: informacja prasowa