Nowa wersja Xiaomi Redmi 5 ma sens: 4 GB RAM i 32 GB pamięci wewnętrznej - Tabletowo.pl

Nowa wersja Xiaomi Redmi 5 ma sens: 4 GB RAM i 32 GB pamięci wewnętrznej

Dołącz do dyskusji 0

Nie wiadomo, czy takie było zapotrzebowanie, czy domagali się tego fani marki, czy po prostu firma miała taki kaprys – na chińskiej stronie Xiaomi pojawiła się nowa wersja modelu Redmi 5. Z większą ilością pamięci RAM. 

Wcześniej Xiaomi Redmi 5 był dostępny w dwóch wersjach:

  • z 2 GB RAM i 16 GB pamięci wewnętrznej (za 120 dolarów),
  • z 3 GB RAM i 32 GB pamięci wewnętrznej (za 135 dolarów).

Na stronie producenta pojawiła się trzecia opcja, o której wcześniej nie było mowy: z 4 GB RAM i 32 GB pamięci wewnętrznej, za równowartość 174 dolarów. Trudno powiedzieć dlaczego Xiaomi zdecydowało się wprowadzić do obiegu trzeci wariant, ale chyba nikt nie będzie narzekał na większe możliwości wyboru.

Tabletowo.pl Nowa wersja Xiaomi Redmi 5 ma sens: 4 GB RAM i 32 GB pamięci wewnętrznej Nowości Smartfony Xiaomi

Wszystko inne pozostaje w Redmi 5 takie samo: to nadal smartfon z 5,7-calowym wyświetlaczem o proporcjach 18:9 i rozdzielczości HD+ (1440 x 720 pikseli), skanerem odcisków palców z tyłu, i aparatami 12 Mpix (z tyłu) i 5 Mpix (z przodu). Do tego mamy procesor Snapdragon 450 i baterię o pojemności 3000 mAh.

Ciekawe, czy powyższa wersja trafi również do Polski. Europejska premiera Xiaomi Redmi 5 i Redmi 5 Plus powinna mieć miejsce nie dalej niż za miesiąc. Gdyby dystrybutor zdecydował się zaoferować wersję z 4 GB RAM w rozsądnej cenie, taki smartfon mógłby być bardzo ciekawym wyborem.

źródło: Xiaomi dzięki GizChina, AndroidAuthority

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona