Xiaomi wprowadza do sprzedaży nową wersję Redmi 4A. To bez wątpienia #DobraZmiana | Tabletowo.pl

Xiaomi wprowadza do sprzedaży nową wersję Redmi 4A. To bez wątpienia #DobraZmiana

Dołącz do dyskusji 0

Chociaż za niedługo minie rok od premiery Redmi 4A, to wciąż jest on bardzo kuszącą propozycją dla osób, które szukają przyzwoicie wyposażonego smartfona w niskiej cenie. Tym bardziej teraz, kiedy na rynku pojawiła się nowa wersja tego modelu.

Oczywiście nie mamy tu do czynienia z rewolucją, ponieważ Redmi 4A od samego początku jest w zamyśle budżetowcem i Xiaomi nie może ot tak przemienić go w średniaka. Jednak zmiana, na którą zdecydował się producent, na pewno spodoba się użytkownikom. Szczególnie, że nie wpłynęła ona drastycznie na cenę urządzenia.

OK, ale już nie trzymam Was w niewiedzy. Xiaomi bez większej pompy dołączył do swojej oferty Redmi 4A z 3 GB RAM i 32 GB pamięci wewnętrznej. Przypomnę w tym miejscu, że do tej pory smartfon dostępny był wyłącznie z 2 GB RAM i – w zależności od wersji – 16 GB lub 32 GB przestrzeni na pliki użytkownika. Urządzenie pojawiło się na indyjskiej stronie producenta i przy tym wariancie widnieje cena 6999 rupii, czyli równowartość ~390 złotych. Model 2 GB/16 GB kosztuje dla porównania 5999 rupii (~335 złotych).

Na razie nie wiadomo czy – a jeśli tak, to kiedy – Redmi 4A z 3 GB RAM i 32 GB pamięci wewnętrznej trafi również na inne rynki. Osobiście jednak nie spodziewam się go w Polsce, ale kto wie, może się pozytywnie zaskoczę – ale to już zależy wyłącznie od oficjalnego dystrybutora urządzeń Xiaomi w naszym kraju, czyli ABC Data.

Źródło: @manukumarjain przez The Android Soul, Xiaomi India

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona