Reklama

Xiaomi postanowiło w nieco zabawny sposób promować Xiaomi Max

Chociaż Xiaomi Max zadebiutuje oficjalnie dopiero 10 maja, to producent postanowił już teraz zacząć jego promocję. Efektem tego jest film, zawierający dwie scenki rodzajowe, w których główna bohaterka prezentuje smartfon. Dzięki temu mamy okazję zobaczyć go z prawie każdej strony.

Reklama

W pierwszej sytuacji widzimy Xiaomi Max tylko z przodu. Jego wygląd w całości pokrywa się z ostatnimi doniesieniami na ten temat. Co najważniejsze, wszystkie trzy klawisze funkcyjne pod ekranem są dotykowe. Ostatecznie potwierdza nam się więc to, że model ten nie będzie (pod względem wizualnym) wariantem XXL flagowego Mi 5.

Jednak prawdopodobnie ważniejsze jest to, co można zobaczyć później. Otóż główna bohaterka w drugiej scence wykorzystuje Xiaomi Max jako daszek, nieznacznie nim manewrując. Dzięki temu da się zauważyć na pleckach smartfona (okrągły?) czytnik linii papilarnych. To z kolei potwierdza inne doniesienia, że to właśnie tam się on znajdzie.

Cały materiał możecie obejrzeć poniżej (gdyby nie zadziałał, udajcie się do strony, podlinkowanej w źródle – wszystko jedno, której):

Jeśli jesteście natomiast zainteresowani, jaką specyfikację techniczną zaoferuje Xiaomi Max, zapraszam do lektury tego artykułu.

Źródło: Xiaomi przez anzhuo