Xiaomi Max ze skanerem linii papilarnych? Wycieka zdjęcie pokrowca dla chińskiego phabletu

Xiaomi zaprezentowało już kilka urządzeń w tym roku, ale w planach ma ich jeszcze kilka. Poza serią smartfonów Redmi 3 i bardzo mocnym Mi 5, chiński producent zamierza pokazać coś “większego”. Już 10 maja zobaczymy Xiaomi Max oraz – być może – Band 2.

Na temat specyfikacji nowego Xiaomi Max wiadomo całkiem sporo, ponieważ zauważono go w benchmarku GFXBench. Jego design pozostaje za to w sporej części tajemnicą, jednak wczoraj do sieci trafiły zdjęcia pokrowca (+ pudełka), co pozwala nam poznać większą cześć wyglądu samego smartfona.

Na górze etui są trzy otwory, co świadczy o obecności gniazda słuchawkowego mini-jack, mikrofonu do redukcji szumów oraz (być może) diody podczerwieni. To, co można jeszcze dostrzec w pokrowcu, to otwór na aparat i diodę doświetlającą oraz (prawdopodobnie) czytnik linii papilarnych, umiejscowiony na środku tylnej części urządzenia. Prawdopodobnie, bowiem do tej pory nie było pewne, gdzie się on znajdzie.

Jeśli chcecie dowiedzieć się czegoś więcej na temat Xiaomi Max, to zapraszam do zajrzenia do wpisów kolegów z redakcji:

Źródło: Android Headlines

Komentarze

 • nomorelies

  Czy ktoś jeszcze odróżnia te modele? To jak z “nowościami” w świecie 2w1 Microsoftu

  • Maciej Szkudlarek

   Tak

  • I†achi

   Da się odróżnić gdyż jak dotąd Xiaomi stosowało prosty podział: Redmi i Mi. I w żadnej z tych serii nie ma “zapychaczy”. Nie wiem do jakiej serii będzie należeć Max, ale podejrzewam Redmi – jako taki phablet dla ubogich. Dla tych którzy mają ogromne dłonie.

   • em

    Nie do końca masz rację. To już bardziej Meizu trzyma się swojego “M”.

    • I†achi

     Spójrz na najnowszy M3… który ledwo różni się od M2 – a pół roku mineło od premiery. Przy Xiaomi różnica między Note 3 a Note 3 Pro, Redmi 3 a Redmi 3 Pro jest znacznie bardziej widoczna – mimo że między ich premierami mijają 2 miesiące. Z tego też powodu, uważam że Xiaomi lepiej zarządza swymi telefonami, ich nazwami oraz cenami.

     • Konrad Uroda-Darłak

      To popatrz na Mi3 i Mi4 :P

     • GSoil

      ???

 • crazyraven

  Fajnie gdyby Xiaomi zrobiło smartfon mini – 4,5 cala z dobrym aparatem

  • I†achi

   Chodziły plotki…

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona