Xiaomi nie ma zamiaru wypuszczać na rynek 5,5-calowego Mi Mix | Tabletowo.pl

Xiaomi nie ma zamiaru wypuszczać na rynek 5,5-calowego Mi Mix

Dołącz do dyskusji 0

Perspektywa wypuszczenia na rynek mniejszej wersji Mi Mix na pewno ucieszyła niejednego, potencjalnego użytkownika. Xiaomi jednak właśnie zaprzeczyło, że ma zamiar dołączyć do swojej oferty 5,5-calowy wariant swojego „bezramkowca”. Ale jeszcze nie wszystko stracone.

Zang Zhiyuan, dyrektor działu marketingu przedsiębiorstwa, napisał na swoim profilu w chińskim serwisie społecznościowym Weibo, że: Nie ma takiego produktu, jak Xiaomi Mi Mix Nano. Na rynku jest marka, która używa tricków niskich lotów, aby napędzić sobie sprzedaż.

Jak by nie patrzeć, jest to zarówno zła, jak i dobra wiadomość. Zła dlatego, że wielu użytkowników zapewne już oczami wyobraźni miało w rękach 5,5-calową wersję Mi Mix. A dobra, ponieważ wygląda na to, że przez jakąś (nie podaną z nazwy) chińską markę szykowany jest klon „bezramkowca” Xiaomi.

Oczywiście na pewno będzie to dużo słabsza wersja pierwowzoru (osobiście nie spodziewałbym się zwłaszcza Snapdragona 821), a części użytkowników może doskwierać brak MIUI. Z drugiej strony, przykład Elephone S7 udowadnia, że niektórzy patrzą przede wszystkim na design i cenę, a dopiero później na specyfikację i producenta.

Xiaomi powinno więc czuć się nawet zaszczycone, że ktoś chce je (co prawda bezczelnie, ale jednak) kopiować. Wiele osób postrzega to bowiem jako nobilitację, a w przypadku chińskich marek zdarza się to niezwykle rzadko.

Jeśli ktoś nadal byłby zainteresowany klonem Mi Mix w wersji 5,5-calowej, to mówi się, że smartfon zadebiutuje w pierwszym tygodniu grudnia. A poniżej kolejne jego zdjęcie.

xiaomi-mi-mix-nano

Źródło: MyDrivers przez XiaomiTodayThe Android Soul

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona