Salony Mi Store zamknięte, w sieci ruszają promocje na produkty Xiaomi

Salony Mi Store zamknięte, w sieci ruszają promocje na produkty Xiaomi

Biorąc pod uwagę, że w najbliższe dni najlepiej nie wychodzić z domu – a już na pewno nie po to, żeby wypatrywać okazji w sklepach z elektroniką, warto przerzucić się na szperanie po ofertach internetowych. Xiaomi ułatwia nam sprawę, organizując promocje u swoich autoryzowanych dystrybutorów.

W niedzielę na oficjalnym profilu Mi Store Polska pojawił się komunikat dotyczący wstrzymania pracy stacjonarnych sklepów Xiaomi w naszym kraju. W związku ze stanem zagrożenia epidemiologicznego rzeczywiście lepiej pozostać w domu i wypatrywać promocji na elektronikę z pozycji kanapowego łowcy.

Promocje na sprzęt Xiaomi w sklepach internetowych

Sklepy, które oficjalnie zajmują się sprzedażą urządzeń Xiaomi w Polsce, czyli mi-home.plmi-store.pl oraz mimarkt.pl starają się maksymalnie ułatwić zakupy osobom potrzebującym nowego smartfona. Wobec tego, zdecydowano się na przykład na umożliwienie darmowej dostawy:

  • w sklepach mi-home.pl oraz mi-store.pl obowiązuje ona przy zamówieniu powyżej 99 zł
  • w sklepie mimarkt.pl darmowa dostawa dotyczy zamówień do paczkomatu

Istnieje opcja zakupów na raty, a także zwrotu zakupionego produktu w ciągu 30 dni. Warunki te obowiązują do 29 marca 2020 roku.

Salony Mi Store zamknięte, w sieci ruszają promocje na produkty Xiaomi

Oprócz tego, nowe smartfony Xiaomi dostaniemy w cenach:

Dodatkowo, klienci, którzy zdecydują się na zakup smartfonu Xiaomi Mi 9T Pro 128 GB otrzymają bon o wartości 300 zł do wykorzystania podczas kolejnych zakupów na stronie internetowej.

Nowy serwis Tabletowo. Sprawdź oiot.pl

Jak widać, sklepy nie zamierzają „odpuszczać” klientom tylko dlatego, że ci nie mogą fizycznie pojawić się w sklepach. Biznes musi się kręcić! Nam to jednak nie przeszkadza, dopóki możemy zaopatrzyć się taniej w urządzenia, na które mieliśmy chrapkę już wcześniej.

Powyższe oferty nie są żadną rewelacją (interesująca jest właściwie tylko opcja z Mi 9T Pro), ale domyślam się, że to tylko kwestia czasu, jak Xiaomi zdecyduje się na jakieś obniżki.

Recenzja świetnego Xiaomi Mi 9T Pro – Mi 9T na sterydach

źródło: informacja prasowa, Mi Store Polska