Salony Mi Store zamknięte, w sieci ruszają promocje na produkty Xiaomi

Biorąc pod uwagę, że w najbliższe dni najlepiej nie wychodzić z domu – a już na pewno nie po to, żeby wypatrywać okazji w sklepach z elektroniką, warto przerzucić się na szperanie po ofertach internetowych. Xiaomi ułatwia nam sprawę, organizując promocje u swoich autoryzowanych dystrybutorów.

W niedzielę na oficjalnym profilu Mi Store Polska pojawił się komunikat dotyczący wstrzymania pracy stacjonarnych sklepów Xiaomi w naszym kraju. W związku ze stanem zagrożenia epidemiologicznego rzeczywiście lepiej pozostać w domu i wypatrywać promocji na elektronikę z pozycji kanapowego łowcy.

Promocje na sprzęt Xiaomi w sklepach internetowych

Sklepy, które oficjalnie zajmują się sprzedażą urządzeń Xiaomi w Polsce, czyli mi-home.plmi-store.pl oraz mimarkt.pl starają się maksymalnie ułatwić zakupy osobom potrzebującym nowego smartfona. Wobec tego, zdecydowano się na przykład na umożliwienie darmowej dostawy:

  • w sklepach mi-home.pl oraz mi-store.pl obowiązuje ona przy zamówieniu powyżej 99 zł
  • w sklepie mimarkt.pl darmowa dostawa dotyczy zamówień do paczkomatu

Istnieje opcja zakupów na raty, a także zwrotu zakupionego produktu w ciągu 30 dni. Warunki te obowiązują do 29 marca 2020 roku.

Oprócz tego, nowe smartfony Xiaomi dostaniemy w cenach:

Dodatkowo, klienci, którzy zdecydują się na zakup smartfonu Xiaomi Mi 9T Pro 128 GB otrzymają bon o wartości 300 zł do wykorzystania podczas kolejnych zakupów na stronie internetowej.

Jak widać, sklepy nie zamierzają „odpuszczać” klientom tylko dlatego, że ci nie mogą fizycznie pojawić się w sklepach. Biznes musi się kręcić! Nam to jednak nie przeszkadza, dopóki możemy zaopatrzyć się taniej w urządzenia, na które mieliśmy chrapkę już wcześniej.

Powyższe oferty nie są żadną rewelacją (interesująca jest właściwie tylko opcja z Mi 9T Pro), ale domyślam się, że to tylko kwestia czasu, jak Xiaomi zdecyduje się na jakieś obniżki.

Recenzja świetnego Xiaomi Mi 9T Pro – Mi 9T na sterydach

źródło: informacja prasowa, Mi Store Polska