Xiaomi MiPad 2 będzie wyposażony w procesor Intela i 7,9-calowy ekran? | Tabletowo.pl

Xiaomi MiPad 2 będzie wyposażony w procesor Intela i 7,9-calowy ekran?

Dołącz do dyskusji 0

Xiaomi znane jest przede wszystkim ze swoich smartfonów i niedługo możemy zobaczyć kolejnego flagowca, o nazwie Mi5 lub Mi4S. Jednak nie możemy zapominać, że w tym roku chińska firma pokazała już 7,9-calowy tablet MiPad, a według przecieków niedługo możemy zobaczyć dachówkę z 9,2-calowym ekranem. Teraz jednak trafiły jeszcze do sieci informacje o kolejnym tablecie z niemal 8-calowym wyświetlaczem. 

Według przecieków Xiaomi MiPad 2 będzie mieć taki sam ekran jak poprzednik, czyli 7,9 cala oraz 2048 x 1536 pikseli. Tym razem zostanie użyty prawdopodobnie procesor Intela o taktowaniu 1,8 GHz oraz 2 GB pamięci RAM. Reszta specyfikacji to 16 GB pamięci wbudowanej oraz Android 4.4 KitKat z nakładką MIUI.

Na razie są to wszystkie informacje, które trafiły do sieci i nie wiadomo jaka będzie cena tego urządzenia oraz kiedy pojawi się na rynku. Jeśli chodzi o wygląd to również może się wiele zmienić w stosunku do zdjęć, które widzicie w tym wpisie. Wiadomo jednak na pewno, że Chińczycy zaoferują mocne urządzenie w bardzo dobrej cenie.

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona