Xiaomi Mi Watch Lite

Mi Watch Lite – bardzo tani smartwatch Xiaomi już od jutra w Polsce. W przedsprzedaży jeszcze taniej!

Portfolio akcesoriów ubieralnych firmy Xiaomi, dostępnych w oficjalnej sprzedaży na terenie Polski, już 18 grudnia uzupełni zegarek Xiaomi Mi Watch Lite. Będzie naprawdę bardzo tani, zwłaszcza w promocji na inaugurację sprzedaży.

Funkcjonalność nie musi być droga

O tym, że urządzenia marki Xiaomi potrafią imponować stosunkiem możliwości do ceny, wiemy już od dawna. Nie inaczej jest w przypadku Xiaomi Mi Watch Lite, który w niewielkiej cenie, oferuje bardzo szerokie spektrum możliwości.

Wewnątrz zegarka znalazło się miejsce dla odbiornika GPS, urządzeń do pomiaru ciśnienia atmosferycznego i wysokości, pulsometru, wyświetlacza o przekątnej 1,4 cala (rozdzielczość 320 x 320 pikseli) oraz baterii o pojemności 230 mAh (pełne naładowanie w około 2 godziny), pozwalającej na pracę nawet przez 9 dni.

Xiaomi Mi Watch Lite

Z funkcji sportowych, dostępne jest śledzenie 11 rodzajów ćwiczeń, w tym biegania, biegania na bieżni, jazdy na rowerze, jazdy na rowerze treningowym górskich wędrówek czy pływania. Dostępne są również funkcje zdrowotne: monitorowanie tętna, snu i ćwiczenia oddechowe.

Tanio, a na początek jeszcze taniej

Sprzedaż zegarka Xiaomi Mi Watch Lite rozpocznie się już jutro, 18 grudnia, w sklepach internetowych Xiaomi (mi-home.pl, mimarkt.pl, mi-store.pl). Przez pierwsze 3 dni sprzedaży, od 18 do 20 grudnia, kosztował będzie zaledwie 199 złotych. Trzeba się jednak pospieszyć – liczba egzemplarzy objętych promocją jest ograniczona.

Od 21 grudnia, cena wzrośnie o 50 złotych, do poziomu 249 złotych. Xiaomi Mi Watch Lite dostępny będzie w trzech kolorach: czarnym, niebieskim i kości słoniowej. Biorąc pod uwagę, jak wiele funkcji oferuje w swojej cenie, wróżę mu spory sukces sprzedażowy.