Reklama
Xiaomi Mi TV 4S
Xiaomi Mi TV 4S

65 cali w bardzo dobrej cenie – Xiaomi Mi TV 4S 65″ debiutuje w Polsce

Rodzina telewizorów Xiaomi Mi TV 4S, które możemy kupić w oficjalnej, polskiej dystrybucji, właśnie się powiększyła. Do modeli o przekątnych 43 i 55 cali dołącza kolejny – 65-calowy.

Reklama

Stosunek ceny do możliwości: jak zazwyczaj u Xiaomi

Zdecydowaną większość produktów Xiaomi, jakie możemy znaleźć na półkach polskich sklepów, cechuje atrakcyjny stosunek ceny do oferowanych funkcjonalności, sprawiający, że urządzenia rodem z Chin są na naszym rynku wybierane szczególnie chętnie. Nikogo nie może dziwić fakt, że producent wykorzystuje sytuację i wprowadza do nas kolejne produkty.

Xiaomi Mi TV 4S

Obecnie dostępne telewizory Xiaomi przyjęte zostały ciepło, o czym świadczą, chociażby, wysokie noty od recenzentów, w tym Kasi, która nazwała model o przekątnej 55 cali bardzo dobrym w swojej klasie.

Taka ocena nie może dziwić. Spora przekątna, rozdzielczość 4K, HDR 10+, Android TV 9.0 i obsługa przy pomocy Asystenta Google to tylko niektóre atuty telewizorów sprzedawanych przez Xiaomi.

Xiaomi Mi TV 4S 65″: ile kosztuje, gdzie kupić?

65-calowa wersja Xiaomi Mi TV 4S pojawi się na półkach polskich sklepów z elektroniką użytkową już w tym miesiącu – 31 lipca. Dostępny będzie zarówno w sklepach internetowych producenta, jak i w sieci sklepów stacjonarnych Mi Store. Ponadto Xiaomi Mi TV 4S będzie dostępny w największych, polskich sieciach handlowych, również w Media Expert.

Za największy dostępny wariant telewizora od Xiaomi nabywcom przyjdzie zapłacić 2999 złotych. Jak za telewizor o tej przekątnej i takich możliwościach – to z pewnością jedna z ciekawszych opcji do rozważenia.

Xiaomi Mi TV 4S

Jeszcze więcej Mi

Telewizory, w tym Xiaomi Mi TV 4S, to kolejny element oferty chińskiego przedsiębiorstwa, jaki możemy kupić w oficjalnej dystrybucji na terenie Polski. Ich debiut to spora szansa dla marki Xiaomi na odklejenie łatki producenta tanich smartfonów i akcesoriów do nich, i kojarzenie przez konsumentów jako marka z kompleksową ofertą elektroniki użytkowej.

Z jakiego sprzętu Xiaomi korzystacie, bądź chcielibyście korzystać najchętniej?