Otwarcie Xiaomi Mi Store w Szczecinie (źródło: Mimarkt)

Xiaomi otwiera kolejny Mi Store w Polsce. Dostaniesz smartfon, jeśli będziesz pierwszy

Kiedyś otwarcie każdego Xiaomi Mi Store było naprawdę dużym wydarzeniem. Dziś sklepów tego rodzaju jest już ponad dziesięć na terenie całej Polski i otworzenie następnego nie robi takiego wrażenia. Tym bardziej, że i promocje są coraz słabsze. Mimo wszystko zobaczcie, co Xiaomi przygotowało dla Was tym razem, ponieważ i tak można sporo zyskać.

Xiaomi Mi Store w Szczecinie – otwarcie, lista promocji

Nowe Xiaomi Mi Store wyrastają jak grzyby po deszczu. Pod koniec października 2019 roku otworzony został już jedenasty (w Białymstoku), a w najbliższą sobotę, 9 listopada, otworzą się drzwi dwunastego. Będzie się on mieścił w Szczecinie, a dokładniej w Centrum Handlowo-Rozrywkowym „Galaxy”, które zlokalizowane jest przy alei Wyzwolenia 18-20. Każdy mieszkaniec stolicy województwa zachodniopomorskiego i okolic z pewnością doskonale zna to miejsce, więc korzystna lokalizacja może napędzić klientów Xiaomi.

Reklama

Jak przy każdej takiej okazji, także i na otwarcie Xiaomi Mi Store w Szczecinie przygotowano szereg promocji. Jeśli chodzi o te na smartfony, są atrakcyjne, ale coraz mniej. W ostatnim czasie Xiaomi wraz z Redmi wypuściło wiele ciekawych urządzeń i to one mogłyby zostać przecenione. Zamiast tego, otrzymujemy w większości już nie najnowszy sprzęt. Fakt, w dobrej (lub nawet bardzo dobrej) cenie, ale w mojej opinii polski oddział producenta powinien rzucić coś świeższego, na przykład Xiaomi Mi A3, Xiaomi Mi 9T lub Redmi Note 8 Pro.

Lista promocji na otwarcie Xiaomi Mi Store w Szczecinie (źródło: Mimarkt)

Jeżeli jednak wykażecie się prawdziwą determinacją i przy okazji dopisze Wam szczęście, to będziecie mogli otrzymać prezent z okazji otwarcia Xiaomi Mi Store w Szczecinie. Pierwszy klient dostanie smartfon Redmi Note 7 4 GB/64 GB w kolorze czerwonym, drugi słuchawki Mi True Wireless Earbuds, trzeci wagę łazienkową Mi Smart Scale 2 w kolorze białym, a czwarty i kolejny (aż do setnego) torbę z gadżetami Xiaomi o wartości do 80 złotych brutto. Aby jednak zgarnąć ww. gratisy, należy wcześniej kupić coś w sklepie. Pierwsze trzy osoby będą też musiały zgodzić się na zrobienie zdjęcia i jego opublikowanie na stronach internetowych i portalach społecznościowych Xiaomi Polska oraz Mimarkt.

Xiaomi Mi Store w Szczecinie zostanie oficjalnie otwarty o godzinie 10:00. Przypominam, w najbliższą sobotę, 9 listopada 2019 roku. W dodatku przez cały dzień będą przeprowadzane różne challenge (test wiedzy i zręcznościowy oraz kostka rubika), więc powinno być wesoło.

Regulamin promocji „Obniżka cenowa na otwarcie nowego salonu Mi Store w Szczecinie” (PDF)

Źródło: Mimarkt