Xiaomi Mi Note 2

Xiaomi Mi Note 2 w trzech, nowych kolorach: zielonym, fioletowym i różowym

Jeżeli miałbym wybrać najładniejszy smartfon, jaki pojawił się w ostatnim czasie na rynku, bez wahania wskazałbym Samsunga Galaxy S6 Edge Emerald Green. Xiaomi jednak właśnie stworzyło mu konkurenta. Na trwających w Las Vegas targach CES 2017 zaprezentowało bowiem Mi Note 2 w podobnym odcieniu zieleni. Ale nie tylko. Pojawiła się też różowa i fioletowa wersja.

Nie wiadomo jednak, czy wszystkie trzy trafią do sprzedaży. Na oficjalnej stronie producenta wciąż widnieją tylko dwa, zaprezentowane w momencie oficjalnego debiutu Mi Note 2, kolory: srebrny i czarny. Na pewno jednak na CES 2017 nie wystawiono smartfonów w zielonej, różowej i fioletowej obudowie bez powodu – osobiście traktuję to jako zapowiedź ich rychłej premiery sprzedażowej.

Według informacji serwisu źródłowego, pod względem specyfikacji, prezentowane w Las Vegas Mi Note 2 niczym nie różnią się od swoich pierwowzorów w bardziej „stonowanych” obudowach. Nie są to więc wersje „ekskluzywne”. Limitowane też raczej nie. Według mnie, Xiaomi po prostu coraz chętniej „eksperymentuje” z kolorami – pierwszy zwiastun tego mieliśmy nawet niedawno, gdy do oferty dołączono niebieskiego i czarnego Redmi Note 4.

Niżej, dla porównania, Samsung Galaxy S6 Edge Emerald Green. Który Waszym zdaniem ładniejszy?

Źródło: GizmoChina