Xiaomi Mi Note 2 najprawdopodobniej zadebiutuje 14 września. Albo dziesięć dni później | Tabletowo.pl

Xiaomi Mi Note 2 najprawdopodobniej zadebiutuje 14 września. Albo dziesięć dni później

Dołącz do dyskusji 0

Czas płynie, więc coraz bardziej niecierpliwie wypatrujemy premiery Mi Note 2. W ciągu ostatnich kilkunastu tygodni słyszeliśmy o nim dość często, więc już chyba najwyższa pora, aby smartfon oficjalnie zadebiutował. I rzeczywiście, powinniśmy go zobaczyć jeszcze w tym miesiącu.

Jest jednak pewien problem. W tym samym czasie pojawiły się dwie prawdopodobne daty premiery Mi Note 2. Jedno źródło podaje, że ma mieć ona miejsce 14 września. Przy okazji zdradziło również część specyfikacji tego modelu: 5,7-calowy, obustronnie zakrzywiony wyświetlacz o rozdzielczości 2K, czterordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 821 oraz podwójny aparat główny 13 Mpix. Cena takiego zestawu miałaby wynosić 2999 juanów, czyli równowartość 1800 złotych.

Xiaomi Mi Note 2 premiera 14 września

Z kolei inne źródło donosi, że premiera Mi Note 2 ma mieć miejsce dziesięć dni później, 24 września. Wskazywałby na to plakat, na którym widnieje logo producenta, nazwa nowego modelu oraz ww. data. Wygląda wiarygodnie, jednak serwis GizmoChina poddaje to w wątpliwość z uwagi na fakt, że chińscy producenci raczej nie mają w zwyczaju prezentować swoich flagowców w sobotę. A 24 września wypada właśnie w ten dzień.

Xiaomi Mi Note 2 premiera 24 września

Serwis AndroidPure uważa natomiast, że to właśnie 24 września zadebiutuje Mi Note 2, ponieważ plakat jest bardziej wiarygodny niż wpis na Weibo. Cóż, nie pozostaje nam więc nic, jak cierpliwie poczekać, aż samo Xiaomi zabierze oficjalnie głos w tej sprawie. A na pewno to zrobi, jeśli planuje zaprezentować swojego flagowca jeszcze w tym miesiącu.

Źródło: AndroidPure, GizmoChina

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona