Xiaomi Mi Note 2 na kolejnych zdjęciach. Wyglądają wiarygodnie 22
Xiaomi Mi Note 2

Xiaomi Mi Note 2 na kolejnych zdjęciach. Wyglądają wiarygodnie

Xiaomi Mi Note 2 był już bohaterem wielu przecieków, ale teraz do „kolekcji” możemy dodać następny. Tym razem dostarcza nam on zdjęcia, rzekomo przedstawiające ten model. I choć są kiepskiej jakości, to wyglądają dość wiarygodnie.

Nie są to jednak pierwsze fotografie tego modelu. W przeszłości do sieci wyciekło już kilka innych, ale na wszystkich powtarza się ten sam element: obustronnie zakrzywiony wyświetlacz. To właśnie ten komponent ma wyróżniać Mi Note 2 na tle wszystkich innych smartfonów z portfolio Xiaomi.

Warto jeszcze dodać, że według różnych doniesień, ekran może mieć przekątną 5,5 lub 5,7 cala (ta druga opcja jest jednak bardziej prawdopodobna), rozdzielczość QHD, czyli 1440×2560 pikseli i wsparcie dla technologii, rozpoznającej siłę nacisku palca użytkownika. Matryca ma z kolei być wykonana w technologii AMOLED.

Xiaomi Mi Note 2
Xiaomi Mi Note 2

Podwójny aparat główny, który również ma otrzymać Mi Note 2, nie będzie niczym wyjątkowym. Mają go już przecież Redmi Pro i Mi 5S Plus. Tak samo jest z procesorem (Qualcomm Snapdragon 821 z układem graficznym Adreno 530) oraz 6GB RAM. Co prawda mówi się, że nadchodzący smartfon może mieć nawet 8GB RAM, ale w obecnej chwili trudno to sobie jeszcze wyobrazić.

Oprócz tego, Mi Note 2 ma otrzymać podobno także 128GB lub 256GB pamięci wewnętrznej, akumulator o pojemności 3500 mAh lub 4000 mAh oraz kamerkę 5 Mpix na przodzie.

Premiera Mi Note 2 spodziewana jest jeszcze w tym miesiącu. Smartfon może jednak zadebiutować jako Mi Pro lub Mi Note 2 Pro – pojawiają się różne wersje.

Aktualizacja:

Jak trafnie zauważyliście (a co umknęło mojej uwadze), widoczny na powyższych zdjęciach smartfon to nie Mi Note 2, tylko przerobiony przez kogoś Samsung Galaxy S7 Edge. Dzięki za czujność!

Źródło: Weibo przez Android Headlines