Xiaomi Mi Note 2 wkrótce jeszcze bardziej upodobni się do Galaxy Note 7 | Tabletowo.pl

Xiaomi Mi Note 2 wkrótce jeszcze bardziej upodobni się do Galaxy Note 7

Dołącz do dyskusji 0

Mi Note 2 robi się coraz bardziej „kolorowy”. Na początku stycznia, przy okazji targów CES 2017, Xiaomi zaprezentowało ten model w trzech nowych odsłonach: zielonej, różowej i fioletowej. Na tym Chińczycy nie zamierzają poprzestać. W przygotowaniu jest kolejna – niebieska.

A dokładniej mówiąc Blue Coral. Trudno bowiem nie zauważyć, że nowy odcień do złudzenia przypomina ten, który Samsung po raz pierwszy zastosował w Galaxy Note 7. Jedyną różnicą może być (ale czy jest – nie ma pewności z uwagi na niską rozdzielczość zdjęć) kolor ramki, biegnącej dookoła smartfona. W Samsungu jest ona złota, natomiast w widocznym poniżej Mi Note 2 wygląda na srebrną.

W tym momencie warto przypomnieć, że to właśnie Galaxy Note 7 w wersji Blue Coral klienci wybierali najchętniej. Xiaomi najwyraźniej również to zauważyło i dlatego postanowiło „pomalować” Mi Note 2 na podobny kolor – po to, aby skusiło się na niego jeszcze więcej osób. I prawdopodobnie tak będzie, ponieważ wielu użytkownikom bardzo podoba się ten odcień.

Można też zainsynuować, że Chińczycy zrobili to z premedytacją, próbując „zmylić” klientów, którzy jakimś cudem nie słyszeli o wycofaniu Galaxy Note 7 ze sprzedaży – dość łatwo bowiem można pomylić oba modele. Jednak osobiście jestem daleki od posądzania producenta o aż takie wyrachowanie.

Mi Note 2 w wersji Blue Coral nie jest jeszcze dostępny w sprzedaży. Wkrótce jednak powinien do niej trafić, podobnie jak wariant zielony, różowy i fioletowy.

Źródło: GizmoChina

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona