Xiaomi Mi Note 2 będzie miał dwie wersje: mocną i mocniejszą | Tabletowo.pl

Xiaomi Mi Note 2 będzie miał dwie wersje: mocną i mocniejszą

Dołącz do dyskusji 0

Wokół Mi Note 2 jest dokładnie takie same zamieszanie, jak w przeszłości w przypadku Mi 5. Na jego temat pojawia się tyle różnych i bardzo często sprzecznych ze sobą informacji, że nawet osoba najbardziej zorientowana w temacie może się najzwyczajniej w świecie pogubić. Dlatego niech Was nie zdziwi, że tym razem mówi się, jakoby nowy flagowiec Xiaomi miał pojawić się na rynku w dwóch wersjach: mocnej i mocniejszej.

Dla przypomnienia, wcześniej mówiło się o trzech. Teraz doszły nas słuchy, że ostatecznie mają być dwie: jedna z czterordzeniowym Snapdragonem 820, 4GB RAM oraz 32GB pamięci wewnętrznej i druga z czterordzeniowym Snapdragonem 821, 6GB RAM oraz 128GB przestrzenią na pliki użytkownika.

Takie dwa zestawy parametrów wydają się o wiele bardziej wiarygodne, niż kombinowanie jeszcze dodatkowo z rozdzielczością wyświetlacza i zastosowaniem (lub nie) obustronnie zakrzywionego ekranu – bo i takie informacje się pojawiały.

Jak wiadomo, Mi 5 oferowany jest w trzech konfiguracjach (3GB/32GB, 3GB/64GB i 4GB/128GB). Wydaje się więc prawdopodobne, że i w przypadku Mi Note 2 Xiaomi trochę pokombinuje i także stworzy podobne zestawy. Czy jednak zdecyduje się również na różne procesory – to się okaże.

Źródło: AndroidPure przez Phone Arena

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona