Mi MIX 3 może okazać się najładniejszym smartfonem, jaki kiedykolwiek wyprodukowało Xiaomi | Tabletowo.pl

Mi MIX 3 może okazać się najładniejszym smartfonem, jaki kiedykolwiek wyprodukowało Xiaomi

Dołącz do dyskusji 0

Można powiedzieć, że Xiaomi Mi MIX był jednym z pierwszych smartfonów, które naprawdę postawiły na bezramkowość. Konstrukcja ta odznaczała się wieloma przemyślanymi rozwiązaniami, pozwalającymi na redukcję miejsca zajmowanego przez czujniki z przodu urządzenia. Dzięki temu ekran miał naprawdę dużo miejsca i wywoływał świetne wrażenie. Mi MIX 2 kontynuował ten kierunek, ale dopiero trzecia generacja ma pokazać, co to znaczy być pozbawionym ramek.

W Xiaomi Mi MIX i Mi MIX 2 ramki wyświetlacza były naprawdę zminimalizowane, ale trzeba było pozostawić nieco miejsca na przednią kamerkę, którą zamontowano w „podbródku” smartfonów. Mi MIX 3 chce pójść śladem Vivo NEX-a oraz Oppo Find X, w których aparaty są wysuwane z obudowy.

Wczesne przecieki Xiaomi Mi MIX 3 sugerują, że ramki wokół ekranu tego smartfona będą naprawdę minimalne, a co najważniejsze – nie będzie w nim miejsca na zamontowaną „na sztywno” kamerę przednią. Aparat będzie wysuwał się z górnej ramki urządzenia, zupełnie jak w Vivo NEX.

Oczywiście oprócz zdjęć wczesnych wersji Mi MIX-a 3 powstało sporo grafik i renderów, które sugerują, że smartfon będzie mieć czytnik linii papilarnych w ekranie, jednak na razie są to tylko spekulacje.

Na podstawie obrazków nie można też orzec, jaką specyfikacją będzie odznaczała się nowa gwiazda Xiaomi. Oczekuje się, że urządzenie zostanie wyposażone w najmocniejszą pozycję z mobilnego portfolio Qualcomma – Snapdragon 845. Co do reszty danych niczego nie można być pewnym. Nie wyobrażamy sobie jednak, żeby do czasu premiery Mi MIX 3 do sieci nie przedostał się komplet szczegółów technicznych – Xiaomi nie zapobiega przeciekom zbyt skutecznie.

Patrząc jednak na zdjęcia i rendery Mi MIX 3, trzeba przyznać, że projektanci Xiaomi wiedzą, co dobre. Na właśnie taki smartfon chcieliby patrzeć fani marki.

źródło: GizChina (1), (2)

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona