Xiaomi potwierdziło, że Mi Mix 2 pojawi się na rynku | Tabletowo.pl

Xiaomi potwierdziło, że Mi Mix 2 pojawi się na rynku

Dołącz do dyskusji 0

Mi Mix tylko przez jakiś czas był „wyjątkowy”. Konkurenci bowiem dość szybko zapowiedzieli podobnie wyglądające propozycje (m.in. Doogee Mix i Archos Sense 55 S). Xiaomi to jednak nie zniechęca, ponieważ właśnie oficjalnie potwierdziło, że Mi Mix 2 pojawi się na rynku.

Design Mi Mix większości się już „opatrzył” i przestał już tak zachwycać. Ale niewątpliwą zaletą tego urządzenia jest topowa specyfikacja (m.in. procesor Qualcomm Snapdragon 821 oraz 128GB lub 256GB pamięci wewnętrznej UFS 2.0 i 6GB LPDDR4 RAM w mocniejszej wersji, a do tego kilka innowacyjnych rozwiązań), o której zaoferowanie nie pokusił się – póki co – żaden rywal (UMIDIGI co prawda „coś” tam zapowiada konkurencyjnego, lecz na razie na deklaracjach się skończyło).

Dlatego właśnie warto czekać na Mi Mix 2. A można to robić, ponieważ Xiaomi oficjalnie potwierdziło, że smartfon pojawi się na rynku. I choć producent nie zdradził na temat nadchodzącej nowości żadnych szczegółów, to bez wątpienia można spodziewać się m.in. Snapdragona 835, 6GB/8GB RAM i 128GB/256GB pamięci wewnętrznej oraz oczywiście jeszcze większego screen-to-body ratio (stosunku powierzchni, zajmowanej przez wyświetlacz do powierzchni całego panelu przedniego). Co więcej, niektórzy nawet prognozują, że Chińczycy zastosują w tym modelu również czytnik linii papilarnych, zintegrowany z ekranem.

Na razie nie wiadomo, kiedy dokładnie zadebiutuje Mi Mix 2, ale większość osób sugeruje, że stanie się to w czwartym kwartale 2017 roku. I w sumie wydaje się to całkiem logiczne, ponieważ Mi Mix miał swoją premierę pod koniec października 2016 roku.

OK, to co, kto już zaciera ręce przed oficjalną prezentacją Mi Mix 2? :) Może niektórych zainteresuje też informacja, że w projektowaniu tego smartfona pomoże sławna persona, Philippe Starck.

Źródło: Weibo przez The Android Soul

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona