Xiaomi specjalną edycją opaski Mi Band 2 upamiętni wydarzenie, którego jeszcze nie było | Tabletowo.pl

Xiaomi specjalną edycją opaski Mi Band 2 upamiętni wydarzenie, którego jeszcze nie było

Dołącz do dyskusji 0

Xiaomi ogłosiło właśnie, że wypuści na rynek specjalną edycję opaski Mi Band 2. Najciekawsze jest jednak to, że ma ona upamiętniać wydarzenie, którego jeszcze nie było.

Zaintrygowani? Na pewno. Nie będę Was jednak dłużej trzymał w niepewności i od razu napiszę, że chodzi o flagowego Mi 6. Co w nim takiego wyjątkowego, aby go upamiętniać? Przecież – wydawać by się mogło – high-end jak każdy inny, zresztą nie pierwszy i nie ostatni w historii Xiaomi. I to prawda, jednak jest pewien szczegół.

Firmie właśnie mija siódmy rok istnienia (założono ją 6 kwietnia 2010 roku) i nadchodząca premiera Mi 6 jest wręcz idealnym pretekstem, aby to uczcić. I właśnie w tym ma pomóc zaprezentowana dziś, specjalna edycja opaski Mi Band 2. Wyglądem nie różni się ona właściwie niczym od swojego pierwowzoru – na pasku pojawił się jedynie napis na pamiątkę Mi 6, a na touchpadzie wygrawerowano cyfrę 6.

Xiaomi nie poinformowało jeszcze, kiedy specjalna edycja opaski Mi Band 2 trafi na rynek. Możliwe jednak, że będzie ona dodawana jako gratis do Mi 6. Chociaż w sumie lepiej, żeby producent zamiast niej dorzucał jakieś fajne słuchawki bluetooth – coraz bardziej prawdopodobne wydaje się bowiem, że w smartfonie zabraknie 3,5 mm złącza słuchawkowego.

Źródło: Weibo przez GizmoChina, Android Headlines

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona