Xiaomi Mi Band 5 / fot. Kacper Żarski
Xiaomi Mi Band 5 / fot. Kacper Żarski

Jest data premiery Xiaomi Mi Band 6! Długo nie będziemy czekać

Premierze najmocniejszych smartfonów w palecie Xiaomi, jakie pojawią się na rynku w 2021 roku, towarzyszyć będzie debiut uwielbianego za niską cenę gadżetu – Xiaomi Mi Band 6.

Reklama

Czy tego chcemy, czy nie, opaski Xiaomi Mi Band to zdecydowanie najpopularniejsze urządzenia ubieralne w Polsce. Swoją popularność i renomę zawdzięczają, przede wszystkim, bardzo niskiej cenie, w jakiej można je kupić. Dość powiedzieć, że ubiegłoroczna opaska kosztuje około 150 złotych, a jej poprzedniczkę bez trudu znajdziemy w sklepach za mniej niż 100 złotych.

Co otrzymujemy w zamian za jednego Władysława Jagiełłę? Podstawowy monitoring aktywności, powiadomienia ze smartfona i bardzo długi czas pracy na baterii, sięgający nawet dwóch tygodni. Do tego istne mrowie zamiennych pasków, które w chińskich sklepach wysyłkowych kosztują grosze. Atrakcyjna propozycja? Zdecydowanie tak!

Premiera już na dniach

To już nie pogłoski, a oficjalna zapowiedź firmy Xiaomi. Opaska Xiaomi Mi Band 6 zadebiutuje razem ze smartfonem Mi 11 Pro już 29 marca. Od momentu powstania niniejszej publikacji to zaledwie dwa dni! O ile tylko pogłoski się potwierdzą, warto czekać na prezentację.

Xiaomi Mi Band 6
fot. via FoneArena

Xiaomi Mi Band 6 – bogate wyposażenie w niskiej cenie?

Pogłoski mówią, że podstawową różnicą między Xiaomi Mi Band 5 a Mi Band 6 będzie wielkość opaski. Nowa generacja ma być zauważalnie większa od ubiegłorocznej, dzięki czemu korzystanie z wyświetlacza opaski będzie wygodniejsze.

Dzięki powiększeniu urządzenia, znalazło się w nim miejsce dla dodatkowych podzespołów. Wiele wskazuje na to, że Xiaomi Mi Band 6 zaoferuje, między innymi, pulsoksymetr i GPS. Być może w urządzeniu znajdzie się również miejsce dla mikrofonu, a zatem asystenta głosowego (w przypadku wersji eksportowej będzie nim Amazon Alexa).

Fakty zastąpią pogłoski już w najbliższy poniedziałek. Czekamy!

Jest data premiery Xiaomi Mi Band 6!