Xiaomi zaczyna się droczyć ze swoimi fanami. Pierwsza grafika Mi Banda 3? | Tabletowo.pl

Xiaomi zaczyna się droczyć ze swoimi fanami. Pierwsza grafika Mi Banda 3?

Dołącz do dyskusji 0

Jak dotąd mieliśmy bardzo mało informacji o nowej wersji fit-opaski Xiaomi. Mi Band 2 wciąż jest bardzo popularnym urządzeniem noszonym, ale ma już na karku dwa lata. Nic dziwnego, że fani marki wyczekują jego następcy. Premiera Mi Banda 3 powinna być już blisko, skoro producent dzieli się z nami obrazkami, takimi jak ten ze zdjęcia głównego.

Oficjalny profil Xiaomi na Twitterze opublikował ostatnio zdjęcie opaski fitness tonącej w mroku. Nad grafiką pojawiło się pytanie: „Czy potraficie zgadnąć, co to jest?”

Mnóstwo komentarzy nawiązywało do Mi Banda 3 z uwagi na to, że wielu fanów Xiaomi naprawdę wyczekuje następcy bardzo dobrze przyjętego Mi Banda 2. Firma wyjaśniła jednak w jednym z tweetów, że na grafice znajduje się właśnie Mi Band 2.

Problem w tym, że trudno temu wyjaśnieniu uwierzyć. Opaska wygląda inaczej od obecnej generacji smartbanda. Ponadto, jak słusznie zauważyli dociekliwi fani marki, ten „Mi Band 2” bardzo przypomina opaskę, którą miał na nadgarstku prezes Xiaomi, Lei Jun, podczas premiery gamingowego smartfona Black Shark.

To raczej nie był Mi Band 2

Jakiś czas temu w sieci pojawił się fragment instrukcji obsługi nowej opaski Xiaomi, która sugeruje, że cały ekran urządzenia będzie dotykowy. W obecnej generacji jedynym interaktywnym elementem jest okrągły dotykowy przycisk pod wyświetlaczem, a w instrukcji wspomniano o dotykaniu czy przewijaniu ekranu. Nie może być to więc materiał dotyczący Mi Banda 2. Ktoś tu nie mówi całej prawdy ;)

Wszystko to wskazuje na to, że Mi Band 3 jest już raczej bliżej niż dalej. Mimo, ze Xiaomi oficjalnie niczego nie potwierdza, na pewno nie bez powodu przypomina w swoich kanałach społecznościowych o sprzęcie, do którego tak dużo ludzi ma silny sentyment.

źródło: Xiaomi przez Weareable (1), (2)

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona