Za opaskę Mi Band 2 w autoryzowanym sklepie Xiaomi zapłacicie w poniedziałek tylko 79 złotych | Tabletowo.pl

Za opaskę Mi Band 2 w autoryzowanym sklepie Xiaomi zapłacicie w poniedziałek tylko 79 złotych

Dołącz do dyskusji 0

Tak, wiem – za nowego Mi Banda 2 w Chinach zapłacimy znacznie mniej niż 79 złotych. Ta promocja nie jest skierowana do osób, które są w stanie poczekać na przesyłkę zza granicy ani poszukujących najtańszej możliwej opcji zakupu, a raczej do tych, którzy chcą mieć gadżet od ręki, z oficjalnej polskiej dystrybucji.

Aktualnie za Mi Banda 2 w sklepie Mi-home.pl trzeba zapłacić 119 złotych. Zaplanował on jednak błyskawiczną wyprzedaż, podczas której będzie dało się dostać tę opaskę za 79 złotych, co jest znacznie bardziej sensowną propozycją.

Wyprzedaż błyskawiczna rozpocznie się 24 września o godz. 10.00 i potrwa do północy lub do wyczerpania zapasów.

Opaska nie jest jakimś mocno zaawansowanym asystentem codziennego życia, ale przydaje się podczas monitorowania codziennej aktywności fizycznej oraz otrzymywania informacji o powiadomieniach. Jest jeszcze kilka innych rzeczy, w których Mi Band 2 może pomóc. Na przykład mierzy tętno i analizuje jakość snu. Nie boi się też wody.

Jak na możliwości, które oferuje opaska, jej cena nie jest przesadzona. Pojawił się już następca tego modelu – być może dlatego Mi-Home.pl organizuje szybką wyprzedaż.

Recenzja Xiaomi Mi Band 3. Czy na taką opaskę czekaliśmy?

źródło: materiały prasowe

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona