To jest dobry moment na zakup Xiaomi Mi Band 2 – mamy kupon rabatowy | Tabletowo.pl

To jest dobry moment na zakup Xiaomi Mi Band 2 – mamy kupon rabatowy

Dołącz do dyskusji 0

Opaska Xiaomi Mi Band 2 jest właściwie bezkonkurencyjna, jeżeli brać pod uwagę stosunek ceny do oferowanych możliwości. W oficjalnej polskiej dystrybucji trzeba jednak za nią zapłacić aż 199 złotych. Ale w chińskich sklepach na szczęście sporo mniej. W dodatku dzięki temu kuponowi rabatowemu będziecie mogli ją kupić jeszcze taniej.

W sklepie CAFAGO, który jest bohaterem tego artykułu, za Xiaomi Mi Band 2 aktualnie trzeba zapłacić 19,99 dolarów, czyli równowartość ~75 złotych. Jednak właśnie nadarza się okazja, żeby trochę zaoszczędzić. Dzięki wykorzystaniu kodu SHOUH76 cena obniży się bowiem do 16,39 dolarów, tj. ~60 złotych. To świetna oferta.

Trzeba jednak się spieszyć. Według informacji, podanych na stronie sklepu, cena wyjściowa (czyli 19,99 dolarów) będzie obowiązywała jeszcze tylko przez kilka godzin, do drugiej w nocy. Później najpewniej trochę podskoczy (choć wątpię, że do wymienionych 45,11 dolarów). Pamiętajcie też, że rabat się nie kumuluje – jeżeli ktoś chciałby kupić więcej niż jedną sztukę za 60 złotych, musi to zrobić osobno.

Jeśli natomiast chodzi o wiarygodność sklepu CAFAGO, to sam ostatnio zamawiałem w nim Xiaomi Mi Band 2 i opaska doszła do mnie bez problemu, chociaż wysłano ją chyba z niemieckiego magazynu – a w tym przypadku przyjdzie z Chin. Przesyłka jest oczywiście bezpłatna.

Bezpośredni link do strony z Xiaomi Mi Band 2 macie >tutaj<.

Przed zakupem zobacz koniecznie:Recenzja Xiaomi Mi Band 2

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona