To już potwierdzone! Xiaomi Mi 5X oraz MIUI 9 zostaną zaprezentowane 26 lipca 17

To już potwierdzone! Xiaomi Mi 5X oraz MIUI 9 zostaną zaprezentowane 26 lipca

Teksty związane z Xiaomi są przez Was chętnie czytane. Nic w tym dziwnego, marka ta jest jedną z najpopularniejszych w Polsce. Sam ostatnio byłem zmuszony słuchać radia przez kilka godzin i wręcz co chwilę byłem atakowany reklamami, w których to oferowano mi przeróżne modele tego producenta. A teraz otrzymaliśmy informację o dacie premiery nakładki MIUI 9, wprost z oficjalnego forum Xiaomi.

Wczoraj Grześ przedstawił Wam sporą ilość informacji na temat modelu Mi 5X. W skrócie, będzie to urządzenie ze specyfikacją godną wyższej-średniej półki cenowej, w którym to znajdziemy dokładnie ten sam duet aparatów, co w Mi 6 (swoją drogą, ten flagowy model trafi do oficjalnej sprzedaży w Polsce już 1 września w cenie 1999 złotych).

We wczorajszym wpisie podaliśmy Wam jeszcze niepotwierdzoną wtedy datę 26 lipca, czyli dzień, w którym to ma zostać zaprezentowany Mi 5X. Dzisiaj już oficjalnie wiemy, że w następną środę zobaczymy to nowe urządzenie i jednocześnie – MIUI 9.

To już potwierdzone! Xiaomi Mi 5X oraz MIUI 9 zostaną zaprezentowane 26 lipca 18

Tak, 26 lipca zostanie zaprezentowana długo przez Was wyczekiwana nowa odsłona nakładki od Xiaomi. Co ciekawe, od momentu prezentacji MIUI 8 minął ponad rok, a więc Chińczycy długo nam kazali czekać na nową wersję tego oprogramowania. Ma ona wprowadzić wiele usprawnień. A czego się spodziewać?

Nareszcie zostanie dodana funkcja podzielenia ekranu i korzystania z dwóch aplikacji jednocześnie. Nie zabraknie także przemodelowanego ekranu blokady, nowych motywów oraz ogólnych zmian w designie, kilku usprawnień w temacie zarządzania energią i paru innych udogodnień.

To już potwierdzone! Xiaomi Mi 5X oraz MIUI 9 zostaną zaprezentowane 26 lipca 19

Jeśli nie jesteście rannymi ptaszkami i lubicie sobie troszeczkę dłużej pospać, to prawdopodobnie w następną środę rano będziecie mogli zapoznać się już z oficjalnymi informacjami na temat MIUI 9 oraz Mi 5X, bowiem prezentacja odbędzie się o 7. rano czasu polskiego. Wiem, dla nas dosyć wcześnie, jednak w Chinach to już popołudnie :)

Źródło: Miui.com, dzięki za info Patryk!