Promocja: Xiaomi Mi 5 z kodem rabatowym za 760 złotych bez podatku 19
Xiaomi Mi 5

Promocja: Xiaomi Mi 5 z kodem rabatowym za 760 złotych bez podatku

Szybko, zanim się zorientują, że to bez sensu!

W jednym z chińskich sklepów można kupić Xiaomi Mi 5 z 3 GB RAM i 64 GB pamięci wewnętrznej za 199 dolarów, czyli jakieś 760 złotych bez podatku. W polskich sklepach trzeba za niego dać minimum 1120 złotych (w sklepach które i tak sprowadzają towar z Chin), więc to okazja jak się patrzy!

Sklepem, który oferuje tak tanio Xiaomi Mi5 jest Gearbest. Jedyną wersją, która jest przeceniona, jest ta z białą obudową i oprogramowaniem international. Nie powinno to jednak nikomu specjalnie przeszkadzać. Poza tym na białej obudowie nie widać tak bardzo ewentualnych rys ;)

Normalna cena to równowartość 832 złotych, ale po wpisaniu w koszyku kodu D64GBG, spada ona do niecałych 760 złotych. Wiadomo, że trzeba się liczyć z ewentualnym VAT-em, który może być doliczony do przesyłki, ale finalnie i tak, nawet biorąc taki nieszczęśliwy splot wydarzeń, całość wyjdzie nas niewiele ponad 930 złotych, więc chyba warto zaryzykować.

Promocja: Xiaomi Mi 5 z kodem rabatowym za 760 złotych bez podatku 20

Nie wiadomo, jak długo kod będzie jeszcze ważny – mi zadziałał, może Wam też się poszczęści. Zawsze możecie na szybko przejrzeć naszą recenzję Mi5, żeby zorientować się, z czym się je to Xiaomi.

 

źródło: gsmmaniak, Gearbest