Reklama

Xiaomi Max pozuje do zdjęcia – nie ma już przycisku ze skanerem linii papilarnych

Do sieci wyciekło zdjęcie, które ma prezentować nowy phablet chińskiej firmy Xiaomi. Urządzenie z fotografii różni się od prezentowanego na wcześniejszym renderze.

Reklama

Xiaomi podczas swojego wydarzenia, planowanego na 10. maja, ma zaprezentować kilka nowości, w tym także Mi Max. Do sieci wyciekł już render rzekomo przedstawiający urządzenie, lecz porównując ze zdjęciem, widać sporo różnic. W zasadzie to można by powiedzieć, że to dwa różne telefony, bo różnic jest sporo. Mi Max na zdjęciu pozbawiony jest fizycznego przycisku pod ekranem z domniemanym skanerem linii papilarnych. W zamian za to ma trzy przyciski pojemnościowe. Sugerować to może, że czytnik odcisków palców został przeniesiony na tyłu obudowy, co widać było na zdjęciach etui dla tego urządzenia.

A tak Mi Max wyglądał na pierwszym renderze:

Xiaomi-Mi-Max

Jeśli chodzi o specyfikację to wiadomo już całkiem sporo, gdyż jego parametry zostały ujawnione przez bazę GFXBench. Sercem urządzenia ma być sześciordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 650 o taktowaniu 1,8 GHz z układem graficznym Adreno 510 i 2 GB RAM. Poza tym w urządzeniu znajdziemy: 6,4-calowy wyświetlacz Full HD, 16 GB pamięci wewnętrznej, tylny aparat 16 Mpix i przednią kamerę o rozdzielczości 5 Mpix. Całość będzie pracować pod kontrolą Androida 6.0.1 Marshmallow.

Źródło: timesnews.co.uk via tablety.pl