Reklama
Xiaomi Black Shark 4

Black Shark 4 na pierwszym filmie. Tak wygląda gamingowa propozycja Xiaomi na 2021 rok

Do premiery gamingowego smartfona Xiaomi – Black Shark 4 – zostało zaledwie kilka dni. Dzięki jednemu z użytkowników chińskich serwisów społecznościowych, mogliśmy zobaczyć smartfon w akcji.

Reklama

Gamingowa potęga w dwóch odsłonach

Standardowo, im bliżej premiery danego smartfona, tym więcej informacji na jego temat przedostaje się do sieci. W przypadku Xiaomi Black Shark 4, dzięki filmowi umieszczonemu w serwisie Bilibili (chiński odpowiednik YouTube), mogliśmy poznać, jak wygląda nowy, gamingowy smartfon tego producenta. Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do obejrzenia filmu, na którym dostrzec można kilka ciekawych szczegółów smartfona.

Wiemy już, że Black Shark 4 zadebiutuje w dwóch wersjach: podstawowej i z dopiskiem Pro. Xiaomi Black Shark 4 zaoferuje układ SoC Qualcomm Snapdragon 870, a Black Shark 4 Pro: Snapdragona 888. Poza tym, oba smartfony mają dysponować wyświetlaczami o przekątnej 6,67 cala i rozdzielczości Full HD+, baterią o pojemności 4500 mAh i szybkim ładowaniem z mocą nawet 120 W.

Oficjalna zapowiedź prezentacji

Oprócz nieoficjalnego wideo, autorstwa jednego z użytkowników, możemy już obejrzeć plakat zwiastujący premierę smartfonów Black Shark 4:

Z grafiki dowiadujemy się, że prezentacja Black Shark 4 odbędzie się 23 marca o godzinie 8:00 (15:00 czasu miejscowego). To wtedy przekonamy się, czy informacje, którymi dysponowaliśmy wcześniej, znajdą potwierdzenie w rzeczywistości.