Xiaomi 15 stycznia może pokazać nawet 3 nowości! | Tabletowo.pl

Xiaomi 15 stycznia może pokazać nawet 3 nowości!

Dołącz do dyskusji 0

15 stycznia będzie bardzo ciekawym dniem dla fanów Xiaomi, ponieważ to właśnie wtedy chińska firma ma pokazać nowe urządzenia. Raczej nie zobaczymy smartfona z wygiętym ekranem, jak Arch, ale Redmi Note 2 oraz Mi4s/5 są już całkiem prawdopodobne. Co już wiemy o tych urządzeniach?

Xiaomi wypuściło zapowiedź, którą widzicie poniżej i ma ona oznaczać, że zobaczymy bardzo cienkiego flagowca. Do sieci trafiły informacje, że jego wymiary wyniosą 140,89 x 71.4 x 5,1 mm. Jego ramka ma być wykonana z aluminium, a 5,2 lub 5,5-calowy ekran będzie mieć rozdzielczość 1440 x 2560 pikseli. Aparat główny pozwoli nam na zrobienie 16 lub 20-megapikselowych zdjęć, a z przodu dostaniemy 8 mpix matrycę do robienia autoportretów lub rozmów wideo. Nie wiadomo jaki znajdziemy w nim procesor, ponieważ możliwości są aktualnie dwie: Snapdragon 805 lub nowszy wariant, czyli 810 wspierany przez 3 GB pamięci operacyjnej RAM.

Jednak oprócz tego flagowca możemy zobaczyć tez inne urządzenie. Jedną z propozycji jest wspomniany już wcześniej Redmi Note 2, ale to może nadal nie być wszystko. Pojawiły się też przecieki o smartfonie wyposażonym w 64-bitowy procesor Snapdragon 615, który będzie mieć baterię o pojemności 2000 mAh. Jej mała pojemność ma być spowodowana tym, że to urządzenie będzie bardzo cienkie. Może to oznaczać, że Xiaomi, które sprzedało w poprzednim roku 60 milionów swoich produktów, stanie do wyścigu o miano najcieńszego smartfona.

xiaomi-thin-phone

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - rowery na otwarcie sezonu!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona