(fot. pixabay.com)

Xbox Game Pass w naprawdę świetnej promocji. Trzy miesiące za 4 zł!

Tuż przed Wielkanocą, Microsoft zdecydował się przygotować świetną promocję dla użytkowników konsol Xbox. Trzymiesięczna subskrypcja Xbox Game Pass doczekała się ogromnej obniżki – wystarczy zapłacić 4 zł! Jeśli więc posiadacie konsolę Microsoftu i nie macie planów na najbliższe święta, to już chyba wiecie, co będziecie robić.

Warto zaznaczyć, że promocja dotyczy nowych użytkowników, którzy nie korzystają z Xbox Game Pass. Celem jest pokazanie możliwości usługi, a także zachęcenie do późniejszego przedłużenia abonamentu na „Netflixa z grami”. Microsoft nie zapomniałem jednak o graczach, którzy płacą za subskrypcję. Oni również zapłacą mniej – 43,50 zł za trzy miesiące dostępu do sporej biblioteki gier.

Reklama

Cena jest naprawdę atrakcyjna, bowiem bez promocji za kwartalny dostęp do Xbox Game Pass należy zapłacić 87 zł. Za wspomniane 4 zł, więc mniej niż kosztuje Big Mac w McDonald’s, otrzymujemy dostęp do biblioteki ponad 100 gier na konsole Xbox One i Xbox 360. Z Xbox Game Pass można również korzystać na PC, aczkolwiek lista dostępnych tytułów jest bardziej uboga.

Xbox Game Pass

W bibliotece Game Pass znajdziemy obecnie gry: Forza Horizon 4, Mortal Combat X, Fallout 4, Gears of War 4, Halo 5 czy Sniper Elite 4. Oczywiście dostępnych tytułów jest znacznie. Niestety, nie brakuje też gier o przeciętnej jakości. Pełną listę znajdziecie na stronie Microsoftu. Ponadto, należy dodać, że w ofercie regularnie pojawiają się nowe produkcje.

Jeśli jesteście zainteresowani nową promocją Microsoftu, to warto odwiedzić oficjalną stronę internetową Xbox Game Pass. Do końca promocji pozostało 30 dni.

źródło: Microsoft