Star Wars Jedi Fallen Order Gwiezdne Wojny Jedi Upadły Zakon Xbox Game Pass Ultimate EA Play Xbox Series X Xbox Series S Upadły Zakon Xbox Game Pass

Od jutra posiadacze Xbox Game Pass na PC będą mieli bezpłatny dostęp do biblioteki gier EA Play!

Dzień bez informacji o Xbox Game Pass jest dniem straconym! Wczoraj informowaliśmy Was o dużej „dostawie” gier do abonamentu Xbox Game Pass – do końca tego miesiąca do usługi Microsoftu zawita aż 11 gier. To jednak nie koniec dobrych informacji, a przynajmniej dla graczy PC.

Reklama

EA Play w Xbox Game Pass, również dla graczy PC

Na to z pewnością czekało wielu graczy PC, w szczególności tych, którzy na stałe opłacają abonament Xbox Game Pass. Od jutra każdy aktywny subskrybent Xbox Game Pass PC i Xbox Game Pass Ultimate może liczyć na całkowicie bezpłatny dostęp do usługi EA Play!

EA Play Xbox Game Pass PC

Oznacza to ponad 60 nowych gier, dostępnych na komputerach osobistych! Mowa tu m.in. o takich hitach, jak Star Wars Jedi: Fallen Order, Titanfall 2, seria Battlefield, FIFA 20 (a niebawem prawdopodobnie również FIFA 21), a także gry z serii The Sims. Będzie więc w czym wybierać!

Dodatkowo każdy gracz z dostępem do EA Play dostanie również 10-godzinne wersje próbne nowych gier, takich jak chociażby FIFA 21. Mało? No to doliczcie do tego jeszcze specjalne cyfrowe nagrody, a także zniżki na wszystkie gry Electronic Arts.

Do odpalenia gier z EA Play w ramach abonamentu Xbox Game Pass będziecie potrzebować zainstalowanej aplikacji Xbox Game Pass i EA Desktop na PC z Windows 10. Cały proces konfiguracji jest dość prosty i szybki, ale gdybyście mieli z nim jakiś problem, to poniżej możecie zobaczyć specjalny filmik, który przeprowadzi Was krok po kroku po całej tej operacji.

EA Play w ramach abonamentu Xbox Game Pass Ultimate na konsoli Xbox One i Xbox Series X|S, jest dostępny już od premiery nowej generacji konsol Microsoftu. Miło więc, że obecnie i gracze PC mogą liczyć na rozszerzoną bibliotekę gier w swojej usłudze. To co, teraz czas na dodanie do Xbox Game Pass gier z Ubisoft+?