Wymieniasz tablet? Zarób nawet $320 na swoim „starym” iPadzie 2 | Tabletowo.pl

Wymieniasz tablet? Zarób nawet $320 na swoim „starym” iPadzie 2

Dołącz do dyskusji 0

Aby zdążyć przed piątkową premierą rynkową iPada, wiele serwisów branżowych publikuje recenzje najnowszego dziecka Apple. Jeżeli któraś z nich Was zachęciła, mieszkacie w Stanach Zjednoczonych i posiadacie iPada 2, którego chcielibyście wymienić na iPada (oj), mamy dla Was dobrą wiadomość – dzięki specjalnej akcji recyklingowej organizowanej przez firmę z Cupertino, możecie zarobić na nim nawet $320. Jak to działa? Już spieszymy z wyjaśnieniem.

Noszący nazwę „Reuse and Recycling” program wymiany starego tabletu na nowy pozwala pozbyć się zalegającego w szufladce iPada 2 i zarobić przynajmniej część pieniędzy potrzebnych na zakup jego następcy. Jeżeli ktoś zdecyduje się na wzięcie w nim udziału, Apple gwarantuje nie tylko darmowy transport urządzenia, ale również bezpłatne pakowanie. Oznacza to, że nie musicie przerzucać góry gratów zgromadzonych na strychu w poszukiwaniu oryginalnego pudełka od iPada 2. Jedynym wymogiem jest dołączenie przewodu USB oraz wyczyszczenie pamięci tabletu. Brzmi nieźle? Niestety, są pewne haczyki.

Apple zaoferuje $320, ale za iPada 2 w wersji 64GB Wi-Fi + 3G (przed premierą nowego iPada kosztował $829). Pozostałe modele wyceniane są na sporo mniejszą kwotę, która staje się śmiesznie niska, jeśli nasze urządzenie ma porysowaną obudowę lub grawer na tylnym panelu. Jeśli przy zakupie zdecydowaliście się na ten drobiazg, za iPada 2 64GB Wi-Fi + 3G Apple zapłaci Wam już tylko $180.

Oferta częściowego zwrotu pieniędzy przez Apple może wydawać się interesująca na początku, lecz uważne wczytanie się w jej warunki rodzi wątpliwości: czyż nie bardziej opłacałoby pozbyć się poprzedniej generacji tabletu na aukcji internetowej lub sprzedać ją znajomemu?

via SlashGear, Apple

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona