Pierwsza oficjalna grafika LG V60 ThinQ. Czy ja tam widzę notcha?

Mamy grafikę prasową przedstawiającą smartfon LG V60 ThinQ, który mieliśmy poznać na targach Mobile World Congress 2020. Cóż, jest notch.

Wygląd LG V60 ThinQ

LG najwyraźniej trzyma się tego samego wzoru, który charakteryzuje ostatnie smartfony producenta. Ramki wokół ekranu wydają się być nieco cieńsze w porównaniu do modelu V50 ThinQjednak przez ciemną tapetę trudno jest to dokładnie określić.

(fot. Android Headlines)

Baczniejsze przyjrzenie się grafice zdradza także obecność wycięcia w ekranie o kształcie kropli wody, które przypomina to z LG G8X ThinQ. Jest jednak wyraźnie mniejsze od notcha w V50 ThinQ.

Wciąż na lewej krawędzi mamy klawisz regulacji głośności oraz specjalny przycisk Asystenta Google. Najwidoczniej przycisk zasilania pozostał po prawej stronie, choć perspektywa uniemożliwia dostrzeżenie go. Ciekawostką jest, że materiał ukazuje ramki w kolorze złotym, co całkiem ładnie komponuje się z resztą obudowy.

LG G8X ThinQ – od Ciebie zależy czy korzystasz z jednego czy z dwóch ekranów (recenzja)

Bateria będzie świetna

Poprzednie przecieki wskazywały na obecność baterii o znacznie większej pojemności niż u poprzednika – aż 5000 mAh. Inne informacje wspominają o zastosowaniu procesora Qualcomm Snapdragon 865, 8 GB RAM i 128 GB pamięci wewnętrznej. Dobrą wiadomością jest na pewno to, że LG zamierza zachować gniazdo słuchawkowe i slot kart microSD. Oprócz tego, firma zamontuje w smartfonie dodatkowe mikrofony, które mogą przydać się podczas przechwytywania audio do filmów.

Co prawda na tapecie LG V60 ThinQ widnieje data 24 lutego, ale nie jest pewne, czy LG utrzyma ją w kontekście premiery urządzenia. Wskazuje ona jedynie na to, że smartfon jest gotowy. Biorąc pod uwagę, że targi MWC 2020 zostały odwołane, ogłoszenie nowego telefonu może odbyć się w innym terminie, choć raczej nie będziemy musieli czekać zbyt długo.

Wiemy już co nieco o LG V60 ThinQ. Zapowiada się obiecująco

źródło: Android Headlines