ZTE Axon 7 Max

Wyciekły zdjęcia ZTE Axon 7 Max. Smartfon będzie dość mocno przypominał Huawei Mate 9

Do sieci wyciekły właśnie zdjęcia nowego smartfona ZTE, który na rynku zadebiutuje najpewniej jako Axon 7 Max. Pod względem wizualnym urządzenie może bardzo mocno przypominać Huawei Mate 9 (a przynajmniej jeden jego wariant) – zarówno z przodu, jak i z tyłu. Nadchodząca nowość ZTE będzie jednak miała nieco słabszą specyfikację techniczną.

Informacje na jej temat zdradzają nam poniższe zdjęcia. Smartfon wyposażono w 6-calowy wyświetlacz o rozdzielczości Full HD (1080×1920), ośmiordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 625 z układem graficznym Adreno 506, 4GB RAM, 64GB pamięci wewnętrznej oraz czytnik linii papilarnych. Całość pracuje pod kontrolą systemu operacyjnego Android 6.0 Marshmallow z nakładką MiFavor 4.0.

Powyższe zdjęcia zdradzają także, że smartfon otrzymał podwójny aparat główny wraz z laserowym autofokusem (po prawej) i podwójną diodą doświetlającą (po prawej stronie). Takie rozmieszczenie wszystkich elementów powoduje, że tył ww. urządzenia kojarzy się z tyłem Huawei Mate 9. Przody obu sprzętów również mogą jednak wyglądać bardzo podobnie.

ZTE Axon 7 Max zapowiada się na całkiem fajnego 6-calowca ze średniej półki. Niestety, nie ma pewności, że smartfon trafi także do Polski (a jeśli już, to zapewne po bardzo długim czasie, jak miało to miejsce z Axon Mini).

Źródło: Weibo przez AndroidPure